Булсат ком

  • 11 353
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
Искам да попитам някой от вас има ли декодер на Булсат ком? Аз имам и днес идваха хора да ми монтират антената и да ми настроят каналите, но имаше някакъв проблем. казаха ми, че немогат да "хванат" правилния ъгъл. МОжело сателитната антена да не е достатъчно голяма. Става въпрос за в Германия. Мисля, че размерът на моята е 60см.
Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 3 098
60 см е,да.Но може и с по_голяма.Лошото е,4е са ка4ени на някакъв супер труден за нагласяне спътник и оттам идват главоболията.Антената трябва да е ориентирана на югоизток и трябва да се хване и 4естота 7/8.
Успех!

# 2
  • Мнения: 464
МЕрси. Странното е, че стига до към 60% и 10тина дб, но зацикля на 3/4 #Cussing out

# 3
  • Мнения: 3 098
Да,така е. WhistlingИска съвсем нежно и леко местене милиметър по милиметър,докато хванеш нужната 4естота.

# 4
  • ES
  • Мнения: 2 172
Марица, доста си задобряла в сателитната техника   Peace

# 5
  • Мнения: 3 098
Марица, доста си задобряла в сателитната техника   Peace
Ей това ми е големия плюс от Испания-задобрях в много отношения. Mr. Green Wink

# 6
  • Мнения: 1 128
Моята е един метър и ми казаха,че може да   имам проблем #CrazyПоне сме с автоматично местене,та нама да местя милиметър по милиметър Mr. Green когато ми остане време да се захвана и с тази задача.
Да уточня,че съм в Испания.

# 7
  • Мнения: 3 098
friki,говорим за нагласяне на антената,а не проста смяна с дистанционното при нагласена такава за смяна на спътника.УсеЩаш ли разликата?

# 8
  • Мнения: 750
И аз имам проблеми с булсатком и от две седмици си блъскам главата как да ги разреша newsm78
Тъй като ние си имахме антена и декодер,закупихме само карта с едногодишен абонамент.
Картата си тръгна безпроблемно,декодерът ни си я 4етеше и  в продължение на две седмици си хващахме вси4ки канали.
След това промениха някакви параметри в спътника на булсатком,4естоти и тем подобни и вси4ко блокира Shocked.
Викахме техници,сменяхме параметри,пробвахме от вси4ко,но не тръгва newsm78.
От булсатком всеки път ми препоръ4ват най разли4ни методи,или да сменям декодера(нашият  е от последните модели и работи със вси4ки видове скеди за разли4ни оператори),да сменям пакета(стандартен) или картата. Close
Абе общо взето ходене по мъките Confused
Ако някой може да ми помогне със съвет му благодаря предварително  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 098
nik77,сменяй декодера.Тези старите не могат автомати4но да актуализират данните и ти трябва да ги търсиш и вкарваш сама. CrazyТова оба4е е ужасно изнервяЩо,така 4е купи си от белите приемници(декодери) те сами се актуализират.
Trouble Maker ,ти настрои ли го?Надявам се,4е да. Peace
Да те питам,ти си с друга 4иния,не на Булсатком,но окото ти нали е тяхно?ЗаЩото техните са много добри.Сателита пак ти казвам,трябва да е ориентиран на югоизток,долу горе към 13.00 4аса на обяд трябва да застане то4но среЩу слънцето.Когато стигнеш 3/4,съвсем леко въртиш наляво иЩе хванеш фрекуенсия 7/8. Hug

# 10
  • Мнения: 750
nik77,сменяй декодера.Тези старите не могат автомати4но да актуализират данните и ти трябва да ги търсиш и вкарваш сама. CrazyТова оба4е е ужасно изнервяЩо,така 4е купи си от белите приемници(декодери) те сами се актуализират.
Марица ами аз  споменах по горе,4е нашият декодер е един от последните нови модели излезнали на пазара Peace Не е стар Naughty
модел  TOPFIELD TF 300 CI PRО
Платихме го миналата година 350 еуро,сега пък да го сменям ли newsm78

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 15:40 от nik77

# 11
  • Мнения: 3 098

Нашия декодер е на Булсатком,от новите.С него само веднъж съм имала проблеми и то заЩото малката взела дистанционното,някак си влезнала в менюто и активирала родителския контрол. Laughing
Имаме декодер и от стария сателит,но ве4е не го използваме.
Явно при вас има някакво разминаване.Обади им се на тия от Булсатком и ги питай в края на краиЩата тази карта работи ли с този приемник или не?Не да ти казват какъв пакет услуги трябва да поръ4ваш. NaughtyТи можеш да си поръ4аш каквото си искаш,а те трябва да ти го осигурят като си плаЩаш,нали така? Wink

# 12
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Ние имахме проблеми с приемника на Булсат, но си вzехме на ITV Partner и си гледаме беz проблем Бг каналите.

# 13
  • Мнения: 389
Взехме промоционалния пакет около Великден, 68 лв. за всичко с година и половина договор.

Няма да казвам как съм мъкнала чинията по летищата  Crossing Arms

Сглобихме си техниката сами и платихме за инсталацията - тоест да дойде техник и да хване сигнала от сателита, което се оказа доста деликатна работа. Сега си гледаме каналите, с известно смущение на сигнала отвреме-навреме. (Веднъж на 2-3 дни за по 10 минути)

# 14
  • Мнения: 382
Ние сме в Норвегия и смятахме да вземем Булсат ком,но тъй като ни казаха,че градусите им са много гадни (39 ако не се лъжа)си взехме ITV Partner.Те са на 16 градуса и си хващаме всичко перфектно.Може и при теб да е това проблема

Общи условия

Активация на акаунт