Варненки, къде почивате ...?

  • 2 862
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 839
... лятото?
Гледам момичетата НЕварненки си резервират на Албена, Сл. ден, Ривиера. Като се замисля, това са единствените места по българското черноморие където бих почивала, другите курорти не ми харесват. Но пък от друга страна как да отиде човек да почива на 15км от къщи.
Е? Къде сте това лято?

# 1
  • Мнения: 13 512
Е? За мен почивката е само  в планината. За приятелката ми- на морето. и все не можем да се разберем да отидем заедно на почивка.

# 2
  • Мнения: 2 768
Не сме почивали на нашето Черноморие, във всеки случай.
Ами че свекърва ми живее на 15 мин пеша до Ривиера, баш съм си в къщи, каква почивка може да има? Laughing
От 5 години лятото сме в Турция с децата, изглежда и тази година няма да изневерим на дестинацията.

# 3
  • Мнения: 11 747
DiVA,и аз не искам да почивам до в къщи! Confused Затова ходим обикновено лятото в Родопите.Иначе в чужбина,но сме обиколили всички градове,градчета и села по БГ черноморието но за по ден-два.Само в Крапец не сме били.

# 4
  • Мнения: 5 622
На планина, обикновено ходим. Макар на мен да ми се иска да отида и на море Wink

Ходи ми се в Турция(на море), но все още ни идва малко скъпо(имайки предвид, че морето е до нас и ни е безплатно...)  Crazy

# 5
  • Мнения: 705
гледам получила си много изненадващи и неочаквани отговори, ама и аз да се включа  Mr. Green макар и да не съм варненка  Embarassed

ние когато сме без деца се вливаме в лудницата на южното черноморие - созопол, китен, поморие - където дойде, само да е по-на юг, че там сякаш е по-купонджийско, а и на мъж ми му е тръпка.

с децата миналата година бяхме на един не лош хотел в равда, но чак да го хваля, не бих  Stop бях мернала из нета някакъв сносен комплекс межди несебър и равда, на такова място бих отишла с малките на море - затворен комплекс с басейни и добра кръчма. другото си е изнасилване на този етап.

във всеки случай и аз тази година мисля да драпам за турция, ама 7-дневна почивка наведнъж едва ли ще ме огрее скоро Cry

# 6
  • Мнения: 3 622
И ние не почиване никаде по морето, като ни се доходи на плаж по далече ходим до Камен бряг. Иначе всяко лято август месец ходим в Родопите. Тази година вече сме си направили резервация за къщичка в планината.

# 7
  • Мнения: X
Ходим до Созпол всяко лято.

# 8
  • София
  • Мнения: 545
И ние не почиване никаде по морето, като ни се доходи на плаж по далече ходим до Камен бряг. Иначе всяко лято август месец ходим в Родопите. Тази година вече сме си направили резервация за къщичка в планината.
Къде точно ?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В Априлци или Триград  Simple Smile. И в двете места съм безумно влюбена!

# 10
  • Мнения: 13 512
В Априлци или Триград  Simple Smile. И в двете места съм безумно влюбена!
Ами- хайде към Априлци за 24-ти. Аз ще съм там  по  default

# 11
  • Мнения: 2 839
Ей, фш! За семейни почивки на море питах, не за пиянски сбирки Drunk smile3546 cry

# 12
  • Мнения: 13 512
Ей, фш! За семейни почивки на море питах, не за пиянски сбирки Drunk smile3546 cry
аз прочетох само "къде почивате", простете моето невежество.

# 13
  • Мнения: 2 839
Ей, фш! За семейни почивки на море питах, не за пиянски сбирки Drunk smile3546 cry
аз прочетох само "къде почивате", простете моето невежество.
Нищо, догодина и по-дълги текстове ще можеш вече да четеш.
Майка ти те похвали тия дни в темата за първокласниците

# 14
  • Мнения: 3 622
И ние не почиване никаде по морето, като ни се доходи на плаж по далече ходим до Камен бряг. Иначе всяко лято август месец ходим в Родопите. Тази година вече сме си направили резервация за къщичка в планината.
Къде точно ?

Сменяме селата всяка година да не ни омръзва, биле сме в Триград, Ягодино, край Доспатския язовир, тази година сме си направили резервация в село Манастир

Общи условия

Активация на акаунт