Някой ползвал ли е "МЕДО-5" или "МЕДО-4" за отслабване?

  • 1 506
  • 4
  •   1
Отговори
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Понеже заприличах на опитно зайче в изпробването на разни диетични продукти Embarassed, сега реших да Ви питам за мнението, преди да се разделя с поредните 100 лева.
Някой ползвал ли е тези продукти newsm78 newsm78 newsm78???

http://biodarmedo.com/Otzivi%202.htm

Ако се повтарям като тема, моля за извинение Praynig!!!

УСПЕХИ НА ВСИЧКИ ДИЕТУВАЩИ!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 479
И аз , и една от приятелките ми се помъчихме да го ползуваме, обаче и двете получихме някакъв странен страничен ефект - силно сърцебиене , се разтреперихме и се изпотихме! Дбщо взето и двете се стреснахме и го спряхме, определено не ви го препоръчвам!

# 2
  • Мнения: 4 678
Бог да прости,Кембъла(въпреки че няма за кво,познавах го лично)  newsm17
но тези диети са просто смешни  smile3512

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 21:03 от Поци

# 3
  • Мнения: 2 829
И аз , и една от приятелките ми се помъчихме да го ползуваме, обаче и двете получихме някакъв странен страничен ефект - силно сърцебиене , се разтреперихме и се изпотихме! Дбщо взето и двете се стреснахме и го спряхме, определено не ви го препоръчвам!


имаше подобна тема --потърси,,аз лично това съм го пила---не съм доволна!!!!върнах си кг за няколко дни-пълна глупост!

# 4
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Да аз съм правила  програмата 2- 3 пъти, отслабнах малко, но после си ги върнах. Трябва да се спазва цял живот, не дават да се пие кафе и трябва да се вечеря най- късно в 17 часа. Е тези две неща, особенно второто не ме устройват.

Общи условия

Активация на акаунт