Какви пелени за новородено?

  • 3 229
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Памперс или Либеро , кои са по-добри за новородено бебе?

# 1
  • Мнения: 463
Аз започнах с Памперс, но после ги смених с Либеро, разликата е от небето до земята. Но специално за новородени, не мога да ти кажа кои са по-добри, но като цяло Либеро са ми любимите

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Според парите!
Ние ползваме още от начало Pampers, но знам че Huggies се водятпо-добри.Не съм пробвала,защото и така сме добре.За Либеро бях чела някъде във форума,че не са чак толкова хубави,но бих чула мнение на майки които са ползвали.

# 3
  • Мнения: 2 553
Аз също започнах с Pampers. След известно време опитах и Либеро, но дъщеря ми се изприщи жестоко и от тогава освен Pampers други не съм опитвала.  Peace

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Каквито вземеш!Едни ще ти кажат Памперс други Либеро!Аз,лично взех Памперс,но това ми беше първия и последния пакет,не,че не съм била доволна,но след това се спрях на друга марка Peace

# 5
  • Мнения: 106

Май ще пробвам , пък да видим какво ще му понесе на дупето Grinning

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513

Май ще пробвам , пък да видим какво ще му понесе на дупето Grinning

Най-добре ще направиш! Peace

# 7
  • Мнения: 6 164
Има страшно много теми по въпроса кой от кои пелени е доволен. Пусни търсачката и ще ги прочетеш. Мненията са различни, но с превес Памперс. Аз лично използвам Памперс, никога не са ме "предавали", затова и не съм опитвала други. Някои пък ги сменят, опитват различни, купуват си насипно и така докато си намерят подходящи. Децата са различни и при едни деца, едни пропускат, при други - други изпускат. Явно анатомично не отговарят на телосложението. Confused

# 8
  • Мнения: 1 272
Oт раждането до сега ползвам само Памперс  Peace Случвало се е да пропускат, но това се случва и с другите марки, нали.

# 9
  • Мнения: 160
аз ползвах памперс от родилното още,но ни изписаха със страшен обрив по дупето,който докато не смених пелените не изчезна-цял месец.сега купих кан бебе и съм страшно доволна.като десен са по-хубави от памперс и което е по-важно-също толкова качествени са и нямаме обриви.и не на последно място по-евтини са.пакет 70 пелени от 3 до 6 килограма са 19 лева.много съм доволна.

# 10
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз започнах с Памперс, но после ги смених с Либеро, разликата е от небето до земята. Но специално за новородени, не мога да ти кажа кои са по-добри, но като цяло Либеро са ми любимите
И аз така започнах!Сега сме с гащички Либеро и определено пак са по-добри от тези на Памперс!

# 11
  • Мнения: 305
От самото начало ползваме Памперс.Доволни сме в общи линии, но имаше на два пъти периоди от около 1 месец, когато така яко пропускаха, че детето беше вир вода.През тези периоди пробвахме и Либеро и Молфикс.От Молфикс се обрина дупето на малкия, но Либеро са супер.Нито един не пропусна.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 247
Има страшно много теми по въпроса кой от кои пелени е доволен. Пусни търсачката и ще ги прочетеш. Мненията са различни, но с превес Памперс. Аз лично използвам Памперс, никога не са ме "предавали", затова и не съм опитвала други. Някои пък ги сменят, опитват различни, купуват си насипно и така докато си намерят подходящи. Децата са различни и при едни деца, едни пропускат, при други - други изпускат. Явно анатомично не отговарят на телосложението. Confused
Памперс и с двете деца. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 276
Аз взех Huggies - казаха ми, че били много добри за новородено. Ще разберем след месец  Flutter

# 14
  • Мнения: 712
Аз започнах с Хъджис, защото ми казаха, че са най-добрите, а и тогава (не знам по каква причина) те имаха най-малкия размер - от 2 до 5 кг. Да, ама се оказа, че на Боян те са му малки, защото той се роди 3.700 кг. После минахме на Памперс и не съжалих, защото не съм имала никакви проблеми с тях. Сменяла съм понякога с други марки, поради финансови съображения, но после пак съм се връщала към Памперс.
Не казвам, че са най-добри, просто за моето дете те бяха такива. Не са протичали, не са водили до обрив или други подобни. Други пелени, от които съм била доволна са Дайперс.

Общи условия

Активация на акаунт