Помощ, хлебарки!

  • 3 578
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 426
Направо ще ме излапат някоя нощ, ще ме облепят, докато си спинкам, и ще ме оглозгат!
Само не ми казвайте, че съм мърла. Пръскам редовно с Райд, и къщички по кьошетата им слагам, и с чехли ги замерям, и два пъти ми идват едни с пръскачки вкъщи - и няма отърване!
Одеве си мия салатата на мивката и гледам: те си прокопали тунелче в една фуга между 2 плочки - и си щъкат!
Помагайте, дайте акъл някакъв!

# 1
  • Мнения: 1 416
В този подфорум трябваше да попиташ. Има такива теми.

# 2
  • Мнения: 133
Клинес в кутии по 2.70лв
българско режат се квадратчетата вътре в тях има бяло полумокро тесто и се слага из цялата къща зад шкафове легла и след 2 седмици само метеш трупчета  Laughing
2 кутии за по сигурно
винаги при проблем Клинес всичко друго е  Sick не помага!!

# 3
  • Мнения: 1 785
Проблемът трябва да се реши не само в едно жилище, а в цялата сграда. Иначе няма оправяне. Ако съседите са немарливи, няма изход.

# 4
  • Мнения: 6 417
Слагаш примамки до вратата на съседите и се изнасят при тях.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 6 029
някой мърляв съсед е тва... аз пръсках с байгон, скоро не са се появявали

# 6
  • Мнения: 6 155
Проблемът трябва да се реши не само в едно жилище, а в цялата сграда. Иначе няма оправяне. Ако съседите са немарливи, няма изход.
Така е Peace
Трябва да минат тези с пръскачките, но от мазетата, та до таваните чак. Иначе няма оправия  Sick
Само ще си ходят на гости от вас до съседите и обратно  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 299
Ако щете ми вярвайте никога през живота си, където и да съм живяла , не сме имали хлебарки  Peace Но винаги съм имала котка  smile3521

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Имах този проблем,на първи етаж живеем и беше нещо ужасно.Дадоха ми координати на едно семейство,което се занимават с това-пръскат по обекти.Хората купуват отрови от Швейцария и Германия,и техните отрови са за всякакъв вид буболечки.Додоха хората,напръскаха повече от добре дори и на площадката във входа,излязох и след няколко часа като се прибрах ги събирах с метлата и лопатата.Бяха доста Shocked,2 дни се влачеха тук там разни омаломощени и тва беше.КРАЙ!Една година вече да чукам на дърво,не съм видяла хлебарка,много доволна останах.Взеха ми 30лв.Ако случайно се интересуваш ще потърся телефона им. Grinning

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ако щете ми вярвайте никога през живота си, където и да съм живяла , не сме имали хлебарки  Peace Но винаги съм имала котка  smile3521

Абсолютно. Когато избяга едната ми котка се появиха на втория ден. След като пак си взех котка не ги видях повече.

# 10
  • Мнения: 10 758
Имах този проблем,на първи етаж живеем и беше нещо ужасно.Дадоха ми координати на едно семейство,което се занимават с това-пръскат по обекти.Хората купуват отрови от Швейцария и Германия,и техните отрови са за всякакъв вид буболечки.Додоха хората,напръскаха повече от добре дори и на площадката във входа,излязох и след няколко часа като се прибрах ги събирах с метлата и лопатата.Бяха доста Shocked,2 дни се влачеха тук там разни омаломощени и тва беше.КРАЙ!Една година вече да чукам на дърво,не съм видяла хлебарка,много доволна останах.Взеха ми 30лв.Ако случайно се интересуваш ще потърся телефона им. Grinning
Май ползваме услугите на едни и същи хора Wink
На мен ми взимат повече, защото сме в къща, а те взимат на квадрат.
Имам смътен спомен.....25 лв. до 40 квадрата, а след това по 30 стотинки на квадрат....ама не съм сигурна.

# 11
  • Мнения: 6 991
Ако щете ми вярвайте никога през живота си, където и да съм живяла , не сме имали хлебарки  Peace Но винаги съм имала котка  smile3521
тук пък има и котка, и хлебарки, явно не винаги е резултатен метод...

# 12
  • Мнения: 1 426
Благодаря на всички дотук!
Клинекса не ми помогна, за съжаление. То ест, както всичко останало - големите измират, и след 3-4 дена плъзват малките, които кой знае защо повторно третиране с препарат не ги трепе. Имаме и котка - щом с котка са по-малко, представям си без нея какво щеше да е!
КАРЧЕВА, ако ми намериш телефона на твоите хора, ще съм ти много благодарна. Чувала съм, че има препарати, чиято миризма гони хлебарките и която се задържа много дълго, но не съм попаднала на такъв досега, може би този е, дано!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 758
И при нас котката не е помагала.
Сега (да чукна на дърво) нямаме такъв проблем, ама много ги мразя гадовете.
Пусни търсачката, преди месец някъде имаше подобна тема и там пишеше, че има електронни устройства, който "опазват" около 80 кв.м.

# 14
  • Мнения: 1 426
Момичета, благодаря ви! Още днес ще звънна на телефоните, които ми дадохте.
Надявам се в най-скоро време да се отърва от тия зверове ...

Общи условия

Активация на акаунт