Предстои ми това забавление за първи път.

  • 767
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
 Предстои  ми раждане за първи път, та се питах... какво точно се случва...   Имам предвид всичко - от приемането,  през изследванията /какви?!/, как точно се поставят упойките и дали боли като ти ги поставят. Има ли хора, преживели това в Шейново?

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 18:27 от Galina_82

# 1
  • Мнения: 2 821
Кое забавление?Раждането ли? Не се разбира особено Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ще раждаш ли,на дискотека ли ще ходиш newsm78

# 3
  • Мнения: 6 164
Защо приемането предния ден? newsm78
Някои не знаят кога ще родят?
По принцип е: почваш да раждаш, ако не си си направила тоалета вкъщи, там те бръснат, клизмичка и в предродилна. Изследвания не са ми правили, бяха готови предварително. Епидуралната се поставя в гърба с катетърче, нищо не се усеща, само едно боцване, включват системи и чакаш разкритие. После влизаш в родилна на магарето, напъваш и готово. Може да ти направят епизиотомия и да те зашият. За секцио не знам.
Не казваш кога ти предстои, но не пречи да се поровиш и да почетеш из форума, или да влезеш в Отчетните да си говорите с майките, с които имате термин в общ месец.

# 4
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Да, в Шейново определено ще си е забавление, ама неприятно.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 246
Ето как мина моето първо раждане (в Шейново) Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74975.0

# 6
  • Мнения: 362
  абе на мен ми предстои съвсем скоро ама има къде къде по хубави забавления от това,но няма как ще се ражда-това е чудо,не забавление  Peace

# 7
  • Мнения: 941
Защо приемането предния ден? newsm78
Някои не знаят кога ще родят?
По принцип е: почваш да раждаш, ако не си си направила тоалета вкъщи, там те бръснат, клизмичка и в предродилна. Изследвания не са ми правили, бяха готови предварително. Епидуралната се поставя в гърба с катетърче, нищо не се усеща, само едно боцване, включват системи и чакаш разкритие. После влизаш в родилна на магарето, напъваш и готово. Може да ти направят епизиотомия и да те зашият. За секцио не знам.
Не казваш кога ти предстои, но не пречи да се поровиш и да почетеш из форума, или да влезеш в Отчетните да си говорите с майките, с които имате термин в общ месец.

  И при мен беше така,дано да ти е забавление Laughing

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз пък съм си доволна, въпреки че бях секцио.
При приемането ти вземат документите,преобличашсе о си отиваш в интензивното.Там ти правят кръвни изследвания,случат тоновете на бебето,гледат за разкритие и ти правят тест за алергия.
На сутринта правят клизмичка, слагат катетърче,включват на системи и след 30 мин си в операционната.Там слагат упойка и след 10 мин. си виждат бебо.Поне процедурата във Варна - Окр.Б е такава.
Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт