Главоболие по време на мензис

  • 14 931
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Забелязвам "тенденция" на страшно главоболие(осебено лявото слепоочие) от втория ден на мензиса ми до края(първия ден ме боли корем Sad).Има ли сред вас някой с подобен проблем да ми разясни на какво се дължи и дали е обезпокоително?

# 1
  • Мнения: 4 414
аз. точно както го описваш. вероятно се дължи на хормоналните промени. традиционната медицина ми предложи от хормонални таблетки/противозачатъчни/ до "това е! вземай болкоуспокояващи. лечение няма!". от няколко месеца започнах хомеопатично лечение. главоболието не е изчезнало, но значително намаля като сила и като честота. имах периоди, в които само лежах и повръщах през 10 мин. сега ги няма. успявам да се справя с болката и без болкоуспокояващи/защото е доста по-малка/. надявам се нещата да стават все по-добре.

# 2
  • Мнения: 2 401
И аз го имам и няма спасение. Пия кафета.

# 3
  • Мнения: 9 074
Препоръчвам ви Кафетин - хапчета, съдържат кофеин и друго добавки.
Помагат при мигренозни простъпи, менструални болки, главоболие по време на менструация.
Аз съм доволна много...

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз съм така,доктора каза,мигрена,дължи се на хормоналните промени.Пия кафета и аспирин,малко ме облекчава

# 5
  • Мнения: 246
Същата работа, няма спасение - тъпча се с болкоуспокоителни. Ако не взема нещо дори не мога да заспя от болка....съответно ставам зла и раздразнителна ooooh!

# 6
  • Мнения: 341
Болкоуспокояващите само ще маскират проблема, те са временно решение.. и  трябва да се взимат при всеки цикъл. Няма да помогнат в перспектива.

Това е само една сигнална лампичка, че има нещо, което не е наред. И ако не се открие причината, всякакви лекарства ще са временни.. и само ще потискат симптома, докато проблемът се задълбочава с времето.

# 7
  • Мнения: 14 654
Уф, това гадно главоболие, моето не беше по време на мензис, но като при теб- от едната страна на главата и с повръщане. Пожелавам ти да не е мигрена.

# 8
  • Мнения: 9 074
Съжалявам I, но досега не съм чула някой да се е излекувал от мигрена Confused

# 9
  • Мнения: 341
Има излекувани, разбира се.
Обърнете се към класически хомеопат.

# 10
  • Мнения: 244
Първите 3 дни не само,че имам главоболие ами и повръщам Sick.

# 11
  • Мнения: 9 074
Има излекувани, разбира се.
Обърнете се към класически хомеопат.
О, да, забравих за хомеопатията Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Има излекувани, разбира се.
Обърнете се към класически хомеопат.
О, да, забравих за хомеопатията Simple Smile

Само, че самите хомеопати казват, че при 30% от хората хомеопатията не дава резултат.....е, аз съм от тези 30......затова 3 дни на цикъл болкоуспокоителни, тихо, тъмно когато е възможно за главоболието и така до другия месец...

# 13
  • Мнения: 640
Благодаря ви!Ще се насоча към хомеопат.

# 14
  • Мнения: 341
Има излекувани, разбира се.
Обърнете се към класически хомеопат.
О, да, забравих за хомеопатията Simple Smile

Само, че самите хомеопати казват, че при 30% от хората хомеопатията не дава резултат.....е, аз съм от тези 30......затова 3 дни на цикъл болкоуспокоителни, тихо, тъмно когато е възможно за главоболието и така до другия месец...

На теб лично ли ти го е казал някой хомеопат? Интерсно... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт