Врастване на косъмчета след епилация.

  • 1 071
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
От доста време след коломаска,епилация или какъвто и друг метод за обезкосмяване на бикини линията се сетите ми излизат враснали косъмчета.Може би е грешка от моя страна,че ги човъркам,но нали трябва да извадя косъмчето.В противен случай набира гной и е доста неприятно.След това обаче остават тъмни петна или белези а понякога и едни топченца като че ли от мастни жлези или нещо подобно.Козметичката ми е приготвила някакви мазила,но ефект няма.Ще съм благодарна ако споделите вашето мнение.Как да се отърва от това нещо.Знам че е доста разпространено при жените,а и при мъжете на лицето.

# 1
  • Мнения: 64
Същата работа е и при мен  Embarassed обаче и аз като теб просто ги изтеглям косъмчетата с игла , абе ужасно е неприятно #Crazy иначе съм чувала за един продукт точно за тази цел, казва се Керапил, но аз така е не се наканих д аго пробвам, макар че не е и скъп 7-8 лв. Някой, ако го е ползвал да казва отзиви  Praynig

# 2
  • Мнения: 244
По-добре се посъветваи с дерматолог,эащото и аз имам такива косъмчета,но не ми остават петна или нещо такова след като ги извадя. newsm12 newsm12

# 3
  • Мнения: 1 027
И аз имам същия проблем, но не толкова много. Тегля ги с игла и дърпам с пинсета. Не знам друго.

Общи условия

Активация на акаунт