Кажете за обувките от сайта shoes-bg

  • 3 075
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 060
Разглеждам този сайт и се чудех за качеството на  обувките. Харесах си някои моделчета, но не мога да се реша да си ги поръчам.
Хайде, девойките, които са си купували и имат впечатления да ги споделят!

# 1
  • Мнения: 1 540
Не съм си купувала обувки от този сайт, но съм чела във форума, че общо взето са доволни мацките  Wink

Веднъж за малко да си купя едни боти от един от магазините им, но всички налични чифтове имаха някакъв дефект... Заради такива неща не съм си купувала обувки никога онлайн. По-добре "око да види, ръка да пипне"  Peace

# 2
  • Мнения: 1 336
записвам се и аз тук, защото си харесах едни снадали и много се чудя  newsm78

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, и аз предпочитам да ги премеря, да ги пробвам наживо.
Макар че, правят смени, сигурно, пак са си разправии.

# 4
  • Мнения: 1 540
Да, и аз предпочитам да ги премеря, да ги пробвам наживо.
Макар че, правят смени, сигурно, пак са си разправии.


Определено не си падам по разправиите, наистина. По-добре да ги видя "на живо" и ако не ми хареса нещо - не купувам.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз обичам всичко да видя, да пипна, да премеря, но нещо.....хич не ми се обикаля по магазините. Освен това съм в скапано настоение през последните дни, а имам нужда от нови обувки..... newsm78
Ох, не знам. Трябва да се мисли нещо. Понякога като си търся нещо и като не си харесам, много се изнервям. Друг път, купувам набързо и после се вайкам, че не е както трябва....Абе, женска работа..... Crazy

# 6
  • Мнения: 64
 Stop спокойно момичета  Simple Smile обувките наистина са страхотни и качествени, аз съм си купувала сигурно повече от 20 чифта, абе общо взето всеки сезон по нещо, поне докато бях във Варна, защото вече не съм там, а това всъщност е сайт-а на така популярните магазини Брайт във Варна. И нека мамите които са от Варна да се включат Simple Smile Мисля, че голяма част от обувките са български на пещерски фирми, но имат и вносни и след първата покупка ти правят талонче, с което ползваш постоянно намаление от 10% , което е супер Joy но незнам дали и за покупка от интернет ще важи newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Обувките им наистина са хубави, инетресни модели има, по различни от това което е навсякъде, но цените са ужасяващи.
Последно гледах едни обувки там бяха от порядъка на 130лв., после същите обувки на същия производител ги видях в друг магазин и цената беше 58лв.... Twisted Evil
И това не е първият случай на такава разлика в цената.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз си поръчах скоро, пуснах снимката в темата за придобивките. Изключително доволна останах и от самите обувки, и от отношението на момичетата. Много се двоумих какъв номер да поръчам, защото италианските обувки са ми 38, а от българските имам и 39 Rolling Eyes Накрая реших да е 38 и ми заспаха Peace Отделно, след като получих обувките, ми се обадиха да ме попитат наред ли е всичко, номерът отговаря ли на търсения от мен и т.н. Сега съм си харесала още едни и смятам скоро да ги поръчам, ако успея да им намеря подходящ тоалет Crazy
Моите сандали се оказаха на пловдивска фирма Peace
Бубуто, аз си бях харесала едни обувки в сайта за 108лв., после ги видях в един магазин тук за 138 Shocked
Не мисля, че цените им са високи, поне в Бургас качествени официални обувки на по-ниски цени няма Naughty

# 9
  • Мнения: 341
А имат ли реален магазин в София? До колкото разбрах от сайта, май нямат, но нека кажат по-запознатите!

# 10
  • Мнения: 9 865
Фирмата е варненска, доколкото знам и нямат магазин в София.
Аз съм си поръчвала общо 3 чифта, обувките са страхотни - качествени, красиви и удобни. Момичетата работят много коректно, предлагат смяна, ако обувката не пасва.

# 11
  • Мнения: X
Общо взето са хубави нещата, среден клас обувки, много рядко са български - 98% са турски, макар че ги представят като български. Стават.

# 12
  • Мнения: 1 336
Сега звъннах на един приятел от Варна, каза че предимно от там си пазарува и е качествено, има и италиански и турски и български, не лъжат за производството.

# 13
  • Мнения: X
Сигурна съм в това, което съм написала. Абсолютно!

# 14
  • Мнения: 9 865
Повече ги представят като италиански, отколкото като български.
А пък и турски да са това не значи непременно, че са лоши, дори напротив - обувките са добри, среден клас... не знам, защото и от 100лв. нагоре, не че са кой знае какви шедьоври... Има красиви модели на сносни цени, което е по-важното!!!

Общи условия

Активация на акаунт