Отговори
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Искам трето дете, но малкият е кърмаче още, по този начин се поддържа висок хормон (пролактин май беше  Embarassed) и е по-трудно забременяването. Това ми обясни педиатърката.
Има ли мама, която да е кърмила на поискване и да е забременяла?
Притеснена съм, защото Константин го чакахме 7 месеца, а сега май ще стане по-трудно?!
Благодаря на мамите, които ще се отзоват   bouquet

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Има голяма вероятност да пречи заради хормоните, да Grinning А може и да не пречи.
Все пак нищо не пречи да се опитва - това поне е едно от приятните за пробване неща Mr. Green
Виж тези статии: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=82493.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100674.0

Но няма гаранция за нищо  Rolling Eyes нито, че ще забременееш, ако примерно решиш да отбиеш, нито - че няма, защото кърмиш (има доста майки, които забременяха както си кърмеха  Laughing). Въпрос на шанс  Grinning Успех!

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Благодаря за линковете и пожеланията!!!   bouquet
Инфото ми беше полезно!

# 3
  • Мнения: 3 205
Имаш ли цикъл? Редовен ли е? Ако и на двата въпроса отговорът е "да", значи имаш доста голям шанс.
При мен се получи, макар и не точно при често кърмене (беше на 4 пъти дневно).

# 4
  • Мнения: 4 242
И ние сме на поискване и искаме трето. При нас не се получава, но опитваме само от 3 месеца. Предполагам че не е от кърменето, тъй като и щерката я чакахме около година. Във всеки случай няма да отбивам, Grinning ако е рекъл Бог ще има радост!
Да си пожелаем успех освен и да се търсим скоро в отчетните, поне ще имаме общи теми  Sunglasses пък и да не ни имат за изкопаеми Mr. Green

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да си пожелаем успех освен и да се търсим скоро в отчетните, поне ще имаме общи теми 
Стискам палци да е скоро  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 043
ами аз кърмя на поискване вече седем месеца и сега май съм бременна - чак неискам да си правя тест за бременност за да съм в неведение още малко време - и аз незнам дали повече искам да имам или да нямам бебе - малко ме е шубе защото ще е трето , но пък  само мисълта за едно малко красиво същество ме кара да се замечтая и за още мнооого бебета  Mr. Green , само да си взема една педагожка за да ми ги озаптява отвреме навреме  Rolling Eyes   че и двете са ми много лудички и диви , ако имам още едно като тях направо ще съм за успокоителни или трябва да посетя някой психолог  Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 625
Аз забременях докато кърмех на поискване! Дъщеря ми беше на година и половина!

Общи условия

Активация на акаунт