Несебър бей или хотел в Албена???

  • 836
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами,

Решили сме да идем за 4-5 дни на море в края на този месец. Преди сме ходили доста пъти в Албена и малко или много знаем какво да очакваме. За Несебър бей не знам почти нищо. Ще ми го препоръчата ли в сравнение с х-л калиакра например?  Thinking

# 1
Хм, никой ли не е бил в този хотел???

# 2
  • София
  • Мнения: 545
На море в края на май ... никога не съм ходила, но с две ръце съм за Албена. Има къде да се разходи човек... чисто... уютно из целия курорт. Несебър бей  е огромен студен безличен

# 3
  • Мнения: 3 423
с дете ли ще почивате-ако да, в Ифа Несебър Маре ми препоръчаха детската зона от тур.агенцията с която пътуваме,защото още се чудя и аз за морето в бг

# 4
  • Мнения: 289
Аз не съм почивала в Албена, само съм минавала оттам - за сметка на това в Несебър съм изкарвала цял сезон. И, от този опит определено бих отишла в Албена..

# 5
Мерси, мерси за отоговорите, аз май си избрах пак Албена Simple Smile

# 6
  • Мнения: 728
Несебър! Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 357
Почиваме вече две лета в Несебър Бей и Несебър Маре, те са един до друг и абсолютно еднакви с общ парк. Големи и безлични се струват на тези , които ги гледат от вън , което е задната страна. Много сме доволни, това лято пак сме там. Преди това сме почивали само на север, но в Албена не сме спали, само сме се разхождали. Не знам за края на май как е , не съм ходила по това време, но пък е близо до Несебър  и човек се разнообразява.

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Несебър не е това, което беше. Албена е за предпочитане- чисто, спокойно, хубав плаж

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
В несебър Бей и Маре и идеално за семейство.
Хотелите са на първа линия, имат басейни за възрастни, детски кътове с водни пързалки и басейни. Имат аниматори, обслужването е ок. All inclusive, всички претенции се изпълняват! Hug

Общи условия

Активация на акаунт