загуби бебето

  • 1 131
  • 9
  •   1
Отговори
здравеите момичета ,вече 2 месеца от както загубих бебето в 5-я месец.в предишната тема ви писах че в 14 сед.сам с контракции и леко карвене .това го оправих тогава но 2 месеца по късно пак прокървих леко и вече влязох в болница та там след две седмици лежане и лекарска немарливос го изпуснаха.сега имам една цяла опаковка от утрогестана -немската разфасовка ако някой има нужда да ми пише achoo@abv.bg  или на скаипа -achoo73.след като го родих и всичко мина доктора се обърна и каза че имало образувал се кръвен съсирек в средата и притискал плацентата и затова се случило това .неможели да го видят на видеозона .през цялото време виждаха огромна плацента а тобило друго.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много съжалявам за загубата ти!

# 2
  • Мнения: 1 095
здравеите момичета ,вече 2 месеца от както загубих бебето в 5-я месец.в предишната тема ви писах че в 14 сед.сам с контракции и леко карвене .това го оправих тогава но 2 месеца по късно пак прокървих леко и вече влязох в болница та там след две седмици лежане и лекарска немарливос го изпуснаха.сега имам една цяла опаковка от утрогестана -немската разфасовка ако някой има нужда да ми пише achoo@abv.bg  или на скаипа -achoo73.след като го родих и всичко мина доктора се обърна и каза че имало образувал се кръвен съсирек в средата и притискал плацентата и затова се случило това .неможели да го видят на видеозона .през цялото време виждаха огромна плацента а тобило друго.
Много съжалявам за загубата ти ,мила! Cry
Но не губи кураж ! Hug
целувки !  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам Sad

# 4
  • Мнения: 1 335
Много съжалявам за загубата ти, миличка. Наплачи се и не крий нищо в себе си. Не губи кураж, мило момиче!! Прегръщам те силно!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
Съжалявам за загубата ти. Разбирам напълно как се чувстваш, и колко болка си изпитала.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ужасно съжалявам Cry

# 7
  • Мнения: 4 700
съжалявам мила. Това е ужасно. Моят въпрос към теб е каzаха ли ти zа6то се обраzувал тоzи съсирек? И при мен´има6е съсиреци, макар че моят аборт бе6е в 12 г.с. и ме посъветваха да си направя антифосфолипидни антитела и генетични zа фактор 5. Говори с твоя доктор. Желая ти всичко най добро и дано всичко е наред с теб.   bouquet  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 595
 Съжалявам, ужасно съжалявам Cry

# 9
Съжалявам!Не губи надежда и напред!

Общи условия

Активация на акаунт