Заведение за рожден ден?

  • 669
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Момичета, спешно трябва да си избера зеведениице за отпразнуване на рожден ден. Гледах "Моцарела бар" и ми изглежда доста добре, но ме интересуват впечатления и цени. Също ако може и за "Пчелата". Искаше ми се да е някакво по-специално място, да не е много шумно, атмосферата да е приятна и цените все пак да не са космически.

# 1
  • Мнения: 794
Аз имам рд на 6 май Simple Smile  Mr. Green

Ще празнуваме в един ретро клуб на бул Тодор Александров,
но доколкото разбрах ти търсиш нещо съвсем друго...

"Egur Egur", "Махалото", "Вишните".
 


# 2
  • Мнения: 2 197
За теб или за малкия?
Първия рожден ден на дъщеря ми беше в "О'Шипка" на Бул. Бр. Бъкстон. В отделението за непушачи, което е отделен етаж. Бяхме 14 човека + 2 бебета. Платихме 97 лв. За детски рожден ден ми харесва, най-вече, защото е съвсем отделно.
За "голям" рожден ден аз лично харесвам ресторант АБВ (на пл. Славейков). Обстановката е приятна и келнерите се материализират още преди да ти е потрябвало нещо.

"Egur Egur", "Махалото", "Вишните".
 
Тези за мен излизат от бюджета ни.

# 3
  • Мнения: 43
Супер, значи заедно ще си празнуваме...ако успея да избера и резервирам нещо до неделя  Mr. Green

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Момичета, спешно трябва да си избера зеведениице за отпразнуване на рожден ден. Гледах "Моцарела бар" и ми изглежда доста добре, но ме интересуват впечатления и цени. Също ако може и за "Пчелата". Искаше ми се да е някакво по-специално място, да не е много шумно, атмосферата да е приятна и цените все пак да не са космически.
Много обичам моцарела бар любимо ми е
Цените са малко по-високи салатите са към 10-15лв, но е адски вкусно всичко, а вината им са страхотни. Последния път като бяхме там с мъжа ми платихме към 80лв, но все пак хапнахме по-завъртени манджи, а не шопска и овчарска
Ако прзнувате Рд само двамата е перфектно, но ако сте компания преценете сами

Общи условия

Активация на акаунт