Упорита хрема! Варицела на 9м.!

  • 1 041
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте отново д-р Nivea! Бях ви писала преди време за хремата на сина ми и за това как се боря с нея.И така , след като повече от 10 дни слагах Виброцил и впръсквах стеримар който вече 16 дни продължавам да впръсквам на всеки 2 часа хремата не си отива.Секрета му е гъст ,а понякога и воднист с прозрачен бистър цвят.В процес сме на усилен ръстеж на зъби и не знам дали хремата не се дължи на тях Thinking-въпреки,че знам ,че когато има такъв процес на никнене на зъби имунитета отслабва при децата и това става причина за появата на някакъв вид грипоподобни състояния.Много държа на вашето компетентно мнение относно тази упорита вече 16 дни хрема.Дали да не го заведа да му вземат секрет от носа-чувала съм,че може да са някакви гъбички newsm78.Моля ви помогнете ни отново!
И още нещо:ако предположим,че 9 месечния ми син се разболее от шарка крие ли това някакви рискове за него т.к. се оказа в последствие,че е имал контакт с дете на чието родители очакват да се разболее от Варицела?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Добре е при толкова продължителна хрема да се вземе секрет и да се лекува насочено.
Ако се разболее от Варицела няма последици освен изработване на имунитет, но протичането на Варицелата е различно за всяко дете. По принцип в ранната възраст се очаква по-висока температура и повече обриви. Добре е да се предпази от вторично инфектиране на обривите.

Общи условия

Активация на акаунт