според вас трябва ли да посетя лекар

  • 1 236
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Преди два дни си ударих главата в един шкаф. Никой не ме е бил Mr. Green просто съм го оставила отворен и като се надигнах се ударих яко в него. Мислех си, че е цицина, но потече кръв и то бая. Приятелката, с която пих кафе ми каза да го промия с реванол. Усещам, че удареното е хванало коричка, но тази част на главата продължава да ме боли. Трябва ли да ходя на лекар или да изчакам да ми мине от самосебе си. уф, не знам какво да правя, ще полудея Rolling Eyes Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Не е  лошо да посетиш ,поне личния си лекар.ако не си имала световъртеж или повръщане(гадене),не е сътресение.И на мен ми се е случвало,и то доста честичко.

# 2
  • Мнения: 3 675
нямам световъртеж, нито гадене.Но днес забелязах, че получавам главоболие. Работя като преводач и днес трябваше да правя един превод/имам предвид като трябва да извърша някаква умствена дейност/. Възможно ли е да ме боли от това, че съм се ударила. Имам шум в ушите и от време на време ми се вия свят. Днес като тръгнах да слизам по стълбите така залитнах на страни, че колежката си посмисли, че сте се хвърлям от 3тия етаж.  Mr. GreenМежду другото си мислих, че това е резултат от кафето, което изпих и ниското ми кръвно. Но дали е така? Благодаря за мненията.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Бих отишла на лекар на твое място,може да си получила леко сътресение.

# 4
Благодаря за мненията, момичета!То явно гледката е била страшна, защото мъжа ме мажеше с реванол и понеже правим опити за бебе, се отказа от опитите за тая вечер, защото беше почивен ден и ако станело някаква беля с главата ми, нямало къде да ходим да ме шият. Дано и вашите мъже проявяват такава загриженост. Казвам го напълно сериозно, малко са мъжете, която биха се отказали от секс. Това говори за голямо уважение и разбиране за проблемите на другия и показва кой е истински мъж.

# 5
Отивай на лекар!!!!!!!   ударът в  главата , колкото и лек да е той  може да е опасен  -/ без да те стряскам /  Sick , за твое успокоение бягай на лекар  Naughty

# 6
  • Мнения: 941
оплакванията,които описваш не са безобидни,чудя се какво чакаш,риванола няма да помогне,обади се на доктора smile3513

# 7
  • Мнения: 3 146
Иди на лекар. Naughty

# 8
  • Мнения: 2 751
нямам световъртеж, нито гадене.Но днес забелязах, че получавам главоболие. Работя като преводач и днес трябваше да правя един превод/имам предвид като трябва да извърша някаква умствена дейност/. Възможно ли е да ме боли от това, че съм се ударила. Имам шум в ушите и от време на време ми се вия свят. Днес като тръгнах да слизам по стълбите така залитнах на страни, че колежката си посмисли, че сте се хвърлям от 3тия етаж.  Mr. GreenМежду другото си мислих, че това е резултат от кафето, което изпих и ниското ми кръвно. Но дали е така? Благодаря за мненията.
След това, което прочетох смятам, че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да посетиш лекар!  Peace

# 9
  • Мнения: 3 116
Лекар, според мен става дума за мозъчно сътресение   Thinking

Симптомите макар и рядко могат да се появяват до 48 часа след удара  Thinking Главоболие, виене на свят, гадене и повръщане както и отпадналост или точно обратното възбудимост.

# 10
  • София
  • Мнения: 315
Според мен трябва да отидеш на лекар,защото може да става дума за сътресение

# 11
  • Мнения: 25
Според мен трябва да отидеш на лекар,защото може да става дума за сътресение

# 12
  • София
  • Мнения: 1 340
И аз смятам,че не е лошо да те прегледат все пак. Ей моята глава много твърда се оказа така откачих едната врата с глава като се изправих ама ми нямаше нищо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт