Присъединете се

  • 452
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 967
Обръщам се към вас с молба да хвърлите едно око на www.ovchakupel.info
Предполагам, че повечето от вас (поне тези, които живеят в големи градове) са се сблъсквали с проблема на прекомерното застрояване на кварталите, в които живеем, на изчезването на детските площадки и превръщането им в жилищни кооперации...
Моля ви, ако живеете в този квартал да се включите с мнение или дори да нямате нищо общо с конкретната ситузция, ако вече сте се борили с кметство, архитекти и т.н. в желанието си да опазите мястото, където играят децата ви, моля споделете по какъв начин имаме шанс да отстояваме правата си и най-вече да се погрижим за това децата ни да играят на въздух, а не пред компютрите в някой интернет клуб...
Ще съм много благодарна ако има сред вас юристи, които да дадат ценни съвети как гражданското общество в БГ реалността би могло да се бори с институциите. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 244
Наистина това което става е ужасно.Аз съм от бояна но не живея там от 3г. и като гледам как всичко се е застроило около нас ми става много мъчно.Много е гадно да живееш в къща и в един момент наи неочаквано да ти тропосат няколко блока пред прозореца.В един момент някой си решава да забрани строежите на сгради над 3 ет. само че малко късно тъй като всичко вече е застроено около нас и за съжаление ние нищо не можем да направим. newsm11 newsm11 newsm11

Общи условия

Активация на акаунт