За порядките в детската градина?

  • 2 034
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
С риск да ми се смеете, но аз да попитам, защото изобщо не съм наясно... Thinking Калина пие сок по няколко пъти на ден и не знам като тръгне на градина как ще е - дават ли им сок там и ако не, има ли някаква възможност сутрин да я пращам със шише и да има поне до обяд или това ще дразни другите дечица... newsm78 

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В яслата гледам,че масово децата си влизат с шишенцето със сокче.В градината,приятелчето на Дарина си държи една бутилка със студен чай в гардеробчето и когато му се пие отива и си пие.Не съм чула някой да е направил проблем за това. Peace

# 2
  • Мнения: 14 133
И на Сашо от групата едно момченце си има студен чай в гардеробчето Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
в наща ясла по-малките дечица си влизат със шише сок,а по-големите си ги държат в гардеробчетата.
Питай как е в яслатакоято ще посещава детето,там ще тиажат най точно:)

# 4
  • Мнения: 17 407
С риск да ми се смеете, но аз да попитам, защото изобщо не съм наясно... Thinking Калина пие сок по няколко пъти на ден и не знам като тръгне на градина как ще е - дават ли им сок там и ако не, има ли някаква възможност сутрин да я пращам със шише и да има поне до обяд или това ще дразни другите дечица... newsm78 

Можеш да  го оставяш в шкафа- ако разрешат. При нас няма такова нещо. Вода им се дава когато пожелаят- от бутилка в чашки пият.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Явно ще трябва да питам в самата градина какво е положението в това отношение  newsm78 Тя, моята каквато е ненаситна на сок, ако я пратя с цяло шише, ще го опатка за отрицателно време, няма да го бави много... ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 029
не сме носили сокове - вода пият от автомати... минерална.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 867
Не е ли проблем сокът да стои на топло толкова дълго?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Не е ли проблем сокът да стои на топло толкова дълго?

Ако е до края на деня и все пак не е супер топло, едва ли ще се развали  Thinking

# 9
  • Мнения: 5 468
Като ходих да разглеждам градината на детето ми, видях че над всяко шкафче в групата, има по едно шише мин. вода. И децата притичваха до там, пиеха и се връщаха в групата.
Не мисля, че ще е проблем, да си носи шише, та ако ще и две в гардеробчето.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 30
Може би всяка ДГ си има собствен ред.В нашата никога не са разрешавали да се носят сок и вода и да се оставят в шкафчето.Вътре в залата си имат автомат за МВ и чашки за еднократна употреба.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
А дават ли им мляко с флуор, в яслата им дават искаха разрешението на родителите. Не бях много съгласна, но при положение че всички бяха се съгласили реших, че ще е тъпо дъщеря ми да гледа децата как пият, а на нея да не дават. Има разлепени бележки да не им даваме минерална вода, за да не  стане предозиране на флуора, и се учудих че пият минерална в градината.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз не бих държала сока на децата си цял ден на стайна температура, но и това е въпрос на порядки.
В детската градина на Габриела пият вода от автомат, в чашки за еднократна употреба. Неведнъж е обсъждан въпросът за шишетата с вода, които макар и лични, доста бързо се пълнят с "водолази". Средно веднъж седмично им дават и някакъв сок.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
И при нас има автомат с минерална вода в офиса на всяка група и ползват чашки за еднократна употреба. Така няма нужда да се държат шишета по гардеробите и да си ги разменят и прехвърлят. За мен този вариант е най-удачен.

# 14
  • Мнения: 8 999
Като тръгне на детска градина ще се наложи да се съобразява с правилата там. И аз обичам да пуша по една кутия цигари на ден, но когато съм на работа - не пуша. Не виждам какъв е проблемът - в детската градина също така не е позволено да ходиш където и когато си поискаш, нужно е да се съобразяват с други деца, да делят с тях играчки и още куп мизерии. В училище е още по-лошо - там пишат отсъствия и не дават да се говори в час!

Общи условия

Активация на акаунт