Няма справедливост

  • 2 030
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
..защото за Светльо са събрани от СМС-и нищожна сума пари - 20 000 и нещо лева, ... Cryа са му нужни за трансплантация около 180 000 до 200 000 Евро Cryвремето е около ДВА МЕСЕЦА... Shocked
Немога  и не искам да повярвам, че за едни празноглавци във ВИП-брадъра гласува толкова народ, а за едно дете...нищо!!?? Баси хората, баси държавата!!! сме ooooh!
Моля се на Господ повече хора да разберат за него и да продължаваме да пускаме СМС-.и на номер 1365, белким спасим детето Praynig
Моля ви Cry

# 1
  • Мнения: 612
 И аз това си мислех как за тая глупост гласуват, а за живота на деца  ...  Пуснах и пак ще пусна. Просто трябва да има кампания в медиите и ще се съберат, да се напомня по-често .

# 2
  • Мнения: 2 759
                     Съжалявам, че са събрани само толкова пари, но не мисля, че можете да сравнявате с Брадъра, за които са пуснати много по-малко смс-и. И е тъпо.

# 3
  • Мнения: 6 992
И аз съжалявам Cry Пускам за него, но съм забравила да сложа банер в моя сайт. Още сега отивам, дано и от там хората да започнат да пускат...

От къде да взема банер, не ми отваря сейв-дарина  Confused Кажете, моля!

# 4
  • Мнения: 2 673
няма кампания, за съжаление..е нещо се е проговорило при Милен Цветков, ама според мен въобще НЕ  Е ДОСТАТЪЧНО!
Пък май доста голям процент от сумата от СМС-и отиват при мобилния оператор ooooh!
ТАкъв абсурд! Немога да си простя, че съм се родила ТУК! а пък и това, че имаме толкова добри специалисти, а толкова мизерни управници и МЗ, което хал хабер си няма нито за спешната ни помощ, нито за базите на специализираните клиники... #2gunfireПростаци!!! Гледах снощи в Господарите,  Д-р Клинкачев, който си позволи да каже истината за "Бърза помощ" и беше уволнен, и който аз лично познавам. Той е невероятен реаниматор и добър Човек, ..но такива тук не виреят. Само подкупните и мазните са дъ бест в йерархията #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 891
Събираме пари в офиса. не мисля, че ще са много, но ще са от сърце.

# 6
  • Мнения: 612
Ми така е , не може да се сравнява пускането на смс - и за някакви шматки с такива за дете, което умира.
jj okocha  браво на вас!   bouquet И на всички , които помагат!   bouquet
Дано успеят с медиите  Praynig .

# 7
  • Мнения: 2 673
Браво Хора!!!
Аз мисля, да вляза във доста форуми на бременни, на майки и там ЛИЧНО ще ги помоля...Вярвам, че ще стане по-успешно, отколкото...някой да влезе в Клюкарника и да прочете темата.... newsm78

# 8
  • Мнения: 47 963
аз гледах за светльо по новините на нова(може и да се лъжа за телевизията)
ако е възможно да се уреди по-често да го дават по телевизията, мисля че повече ще се пускат смс-и
и на мен ми е много мъчно за светльо, дано повече хора се включат Praynig

# 9
  • Мнения: 1 100
Карил, на моменти може и да ти се струва, че темата ти в Клюкарника е безсмислена и няма смисъл от нея. Ето, че аз пуснах няколко SMS-а за пръв път от много време за Светльо. Ще пусна пак, яд ме е на себе си, че някак автоматично прескачам закачените теми и когато се сетя, телефонът не ми е подръка. Каква глупава причина!
Днес ще кажа на съучениците.

# 10
  • Мнения: 6 992
Karil, не е безсмислено, наистина. Ето, аз сложих информация и един вид банер в моя сайт, там има много свестни хора, които се надявам да помогнат. Ето тук можете да видите как изглежда - Светльо е първата статия, а отгоре има картинка с призив. Дано се съберат повече пари, дано!

# 11
  • Мнения: 1 100
Колко пари трябва да се съберат?

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от чужбина могат ли да се пращат смс?

# 13
  • Мнения: 4 195
Колко пари трябва да се съберат?
300 000 ЕВРО ooooh!

# 14
  • Мнения: 6 992
от чужбина могат ли да се пращат смс?
Мисля, че не.
Но има банкови сметки на негово име.
Дарителски сметки на Светлозар Чолаков:

BGN BG92UBBS80021005296320

USD BG85UBBS80021107293110

EUR BG32UBBS80021418724010

BIC UBBS BGSF

Обединена Българска Банка (ОББ)

за Светлозар Асенов Чолаков

Общи условия

Активация на акаунт