за дуо пюретата

  • 535
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 718
Привет! Hug
Искам да питам мамите, давали от дуо пюретата на Нестле (има ли други не знам) отделени ли са или са просто едно върху друго. (Ако ме разбрахте  Crazy ) Нали уж рекламата им в брошурката е, че "едно от предимствата е, че Вие сами можете да определите количеството месо и зеленчуци за една порция, в зависимост от вкуса на Вашето дете" (преписвам буквално) Как става тогава да "стигнеш" до долното, без да го разбъркаш? И примерно - в пюрета Морков с пиле, месното само от месо ли е? Споделете опит!
И сори пак за глупавите въпроси Blush  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Едно върху друго са. Аз лично разбърквах и давах цялото. Или ако ми остане, така разбъркано си стои за другия ден. Като изгребеш половината горно (но вертикално, не хоризонтално) можеш да си измъкнеш и от долната половина. Не, бялото определено не е само месо, там са и картофите, ориза, зависи от какво е пюрето. Цветното са цветните зеленчуци - зелен фасул, грах, моркови, домати и т.н.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 718
Благодаря!  Hug

# 3
  • Мнения: 832
И а звинаги съм ги разбърквала и съм давала цялото.

# 4
  • Мнения: 4 970
АЗ предпо4итам да ги изсипвам ( 2-те 4асти) в 4инийка и да си давам от което искам.Най-4есто ги смесвам, но все пак  нали това е целта им Wink-да се усещат отделните вкусове Laughing
МАежду другото не си мисли 4е светлата 4аст е месо Naughty.На етикета пишеше мисля 8 или 9%  месо, което определено не е 50 % от пюрето. Явно са смесили там картофената 4аст newsm78

Общи условия

Активация на акаунт