Д-р Мазнейкова

  • 2 920
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте,предстой ми фетална морфология,при д-р Мазнейкова..някоя от вас ходила ли е при нея...доволни ли сте...?!Ще се радвам,ако споделите мнение и впечатление от нея и прегледа,който извършва!Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Има много противоречиви мнения за нея, но аз лично съм доволна.

# 2
  • Мнения: 766
Аз ходих при Мазнейкова за ФМ в края на февруари. Прегледа не беше много дълъг, но Мазнейкова огледа всички органи на бебо. Имахме малък проблем, който именно Мазнейкова откри и ми обясни в какво точно се състои и какви са вероятните изходи. Направи го много професионално - без да ме плаши или психира  Peace  Което не може да се каже за лекарката, при която ходих за  втория преглед #2gunfire Аз лично съм доволна от нея  Peace

# 3
  • Мнения: 10 983
Ходих на ФМ при Мазнейкова в началото на ноември. Останах много доволна, няма да съжаляваш, ако отидеш при нея Peace

# 4
  • Мнения: 741
И аз ходих на ФМ при нея и останах доволна.Беша много внимателна и любезна,обясняваше ми какво гледа през цялото време.

# 5
  • Мнения: 54
Здравейте,момичета! А някакви актуални цени бихте ли споделили,защото и аз трябва да правя ФМ,но се чудя при нея или в МЦ "Фемина".

# 6
  • Мнения: 194
Много ви благодаря момичета Simple Smile вече ми е по-спокойно като споделяте добро мнение за нея! А...за цените....чула съм,че в мед.център Фемина прегледа е 50 лв.,до колкото знам при Мазнейкова е 70лв.ОщЕ ВЕДНЪЖ МОМИЧЕТА-БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 273
Такива  са цените Peace Ето това е сайта
Аз ходих при Мазнейкова. Всъщност тя ми следеше цялата бременност и всеки месец ми правеше ФМ. И не съм плащала по 70лв, а колкото ми е прегледа (между 20-30лв).Много съм доволна Peace

Успех и леко бременеене Peace

# 8
  • Мнения: 256
Аз пък не съм доволна от ФМ при нея. Прегледа ме за около 6-7 мин. Не проявяваше инициатива да ми обяснява нищо, само аз ако попитам. Ами да ти кажа не очаквах това за 70лв., които дадох. Чак ми беше обидно! Следващата ми фетална е във Фемина при Димитрова.

# 9
  • Мнения: 1 311
Аз ходих при нея, но беше отдавна  Laughing и бях много доволна. Тогава прегледа продължи повече от 45 минути.

Един съвет - вземи таткото с теб. По принцип повечето лекари се впечатляват от татковците, а Мазнейкова - особено много.

# 10
  • Мнения: 10 983
Един съвет - вземи таткото с теб. По принцип повечето лекари се впечатляват от татковците, а Мазнейкова - особено много.

Вярно е. Ние влязохме двамата и тя през цялото време обясняваше и показваше повече на него Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 074
Тази жена трябва да си смени фамилията  Joy

# 12
  • Мнения: 724
Един съвет - вземи таткото с теб. По принцип повечето лекари се впечатляват от татковците, а Мазнейкова - особено много.

Вярно е. Ние влязохме двамата и тя през цялото време обясняваше и показваше повече на него Wink
май всички д-ри са така Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 235
 Моля, да ме извините, но какво е фетална морфология? Аз съм в 34 седмица и не са ми правили такъв преглед.

# 14
  • Мнения: 194
Приказливка и гигилче,благодаря ви за савета,но...ако вниманието и към мен завиаси от това..няма да е никакво...нама начин да отида с таткото,защото,той ни остави Cry!Имам огромно желание да идва с мен дори на вс прегледи,но...явно тои няма... SadНо...какво пък,нали аз и бебо сме налице това е важното Wink!БЛАГОДАРЯ МОМИ4ЕТА!ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И СЛАДКИ,ЗДРАВИ БЕБЧЕТА  Wink   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт