Аз пък видях Иван Костов...

  • 1 626
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 871
в Пикадили Mr. Green В моето си Пикадили до Практикер. Пазаруваше явно и беше с жена си и дъщеря си (това според приятеля ми, аз не му познавам родата). Не помня с какво точно беше облечен, но не беше нито неглиже по анцуг, нито официален с костюм. Нещо средно. А сега можем да разнищим въпросите:
- дали има целулит (честно казано не се вгледах и не мога да дам лични впечатления)
- какво ли си е купил
- защо точно в това Пикадили, а не в някое по-голямо
- дали след това не отишъл да хапне в БМС-а отдолу
- политиците всъщност хранят ли се
- или поне хранят ли се когато нормални хора ги гледат
- някой друг видял ли го е, случи се на 29-ти април, около 15 часа някъде
- дали в Пикадилито по същото време имаше по-красиви мъже от него
 

# 1
  • София
  • Мнения: 550
То и аз видях Серго Станишев, ама пусто нямах атоматично оръжие Wink

# 2
  • Мнения: 1 426
Без да съм била в Пикадилито по това време, сигурна съм, че ако в този момент там е имало N на брой мъже, то N-1 от тях са били по-хубави от Иван Костов. Нищо лично, де  Mr. Green

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
- дали има целулит (честно казано не се вгледах и не мога да дам лични впечатления)
Това в скобите обезмисля темата. Трябваше добре да се вгледаш, после да можеш да ни разкажеш какви са били дрехите му и какво, аджеба, се е очертавало под тях - даже не очертавало, ами виждало, защото както стана ясно, ССФ притежава рентгенов поглед и целулита не мож' са скри от нея даже и под дрехи.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз пък всеки ден срещам някой политици и бивши и настоящи ,по улиците.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз пък всеки ден срещам някой политици и бивши и настоящи ,по улиците.
И кво, имат ли целулит?

# 6
  • Мнения: 2 891
Аз пък всеки ден срещам някой политици и бивши и настоящи ,по улиците.

Щастливка  Mr. Green

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз пък всеки ден срещам някой политици и бивши и настоящи ,по улиците.
И кво, имат ли целулит?

Само жените /им/.

# 8
  • Мнения: 6 871
Това в скобите обезмисля темата. Трябваше добре да се вгледаш, после да можеш да ни разкажеш какви са били дрехите му и какво, аджеба, се е очертавало под тях - даже не очертавало, ами виждало, защото както стана ясно, ССФ притежава рентгенов поглед и целулита не мож' са скри от нея даже и под дрехи.
Ами а де, къде съм бляла и аз не знам ooooh! Трябваше да тръгна след него с количката и хубаво да го огледам, пък аз дори дрехите му не запомних.

# 9
  • Мнения: 6 871
Аз пък всеки ден срещам някой политици и бивши и настоящи ,по улиците.
Ама те и навън ли излизали Shocked А виждала ли си ги в супермаркет? А в МОЛ?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 702
Без да съм била в Пикадилито по това време, сигурна съм, че ако в този момент там е имало N на брой мъже, то N-1 от тях са били по-хубави от Иван Костов. Нищо лично, де  Mr. Green
Joy  Joy  Joy

# 11
  • Мнения: 278
Искам да помоля форумката, която среща политици всеки ден да предаде на Емо Кошлуков много поздрави от мен. Благодаря

# 12
  • Мнения: 1 533
А в кой крачол му беше?

# 13
  • Мнения: 920
Това не са били жена му и дъщеря му, а любовницата с незаконното им дете.  Пазарува във Варна за да не го усетят. Сега жена му ще прочете и ще стане скандал.

# 14
  • Мнения: 1 992
А в кой крачол му беше?

Е как в кой? В десния, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт