Препарат за кухня

  • 4 134
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте отново.Наскоро си направих нови кухненски шкафове,но имам проблем с чистенето.Остават си петна и не могат да се изчистят.Материала е ПДЧ,но не е лакиран,а седи леко матово.Бърсала съм само с вода,с препарат за стъкла,с обезмаслител,с циф(това изобщо не ми допадна,защото трудно се изплаква).После отново ги бърша с кърпа от микрофибър и пак същата работа.Седи на ивици от бърсането.А като светне слънцето в стаята така си личи Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз имам този проблем.Много е непроятно,наистина.Ако някой се сети за нещо да казва.Особенно снощи,като блесна слънчицето и освети всичко,а аз имах и гости.Стои ,като прах,а не е.

# 2
  • Мнения: 8 999
Пробвайте с препарат за мебели - аз използвам един течен /наблягам на течен, защото има и кремообразни, от които не съм доволна/ на Медикс. Лъсва фантастично, все едно са полирани. С времето блясъкът изчезва и се маже отново. Премахва петна от пръсти и линни от измиване с вода и парцал. Дано помогне.

# 3
  • Мнения: 3 251
 Предварително минавам вратите с разтворена в хладка вода  1 амонячна сода, после препарат. Аз използвам Opti - с пчелен восък е, не иска допълнително лъскане.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз имам opti,но изобщо не ми е идвало на ум с него да пробвам newsm78
baibibi,течен препарат за мебели на Медикс,така ли?
Благодаря ви момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 640
Моята кухня е от същия материал. Вратичките чистя с Pronto Antistatic (спрей). Изчистват се много лесно и бързо.  Peace

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Аз за всички мебели включително и за кухнята ползвам Pronto. Много е добър в изчистването дори на пръсти. За съжаление свършва бързо,защото вкъщи порти всичко е от дърво или ПДЧ.  Sad

# 7
  • Мнения: 239
Пронто е много добър

# 8
  • БГ
  • Мнения: 349
Пробвайте с препарат за мебели - аз използвам един течен /наблягам на течен, защото има и кремообразни, от които не съм доволна/ на Медикс. Лъсва фантастично, все едно са полирани.
и за съм доволна от него чистя и шкафовете в кухнята с Медикс, но моите са масив бук 

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Пробвайте с препарат за мебели - аз използвам един течен /наблягам на течен, защото има и кремообразни, от които не съм доволна/ на Медикс. Лъсва фантастично, все едно са полирани. С времето блясъкът изчезва и се маже отново. Премахва петна от пръсти и линни от измиване с вода и парцал. Дано помогне.
аз също съм изключително доволна от него  Peace

# 10
  • Мнения: 360
Пронто, без забележка. Wink

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз ги чистя с ТОК (Течен Органичен Концентрат) на Дионис, много добре се изчистват!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз за всички мебели включително и за кухнята ползвам Pronto. Много е добър в изчистването дори на пръсти. За съжаление свършва бързо,защото вкъщи порти всичко е от дърво или ПДЧ.  Sad
Да и при мен има доста за бърсане,затова се въздържам от пронтото,но ако с друго не стане newsm78

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Купих си течния препарат за мебели на Медикс,ако не свърши работа ще купувам Пронто.
Благодаря ви момичета  bouquet

# 14
  • Мнения: 14 486
Моята кухня е от същия материал. Вратичките чистя с Pronto Antistatic (спрей). Изчистват се много лесно и бързо.  Peace

и аз така. и нашата кухня е пдч
но нещо не разбрах съвсем - защи чистиш с циф? толкова ли са мръсни? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт