Отговори
  • София
  • Мнения: 2 679
Усещам си ги точно както преди да почна да си мисля за бебеправене (преди почти 3 години) и по никакъв начин не им личи да са напрегнати. Много бързо престана да изтича каквото и да е, не съм имала проблеми с отбиването.

Може ли причината да е в това, че кърмих до скоро?

# 1
  • Мнения: 3 760
Въх, страхотна новина!
Ама не ти разбирам въпроса  newsm78
П.С. Да спретнем някоя срещичка? Heart Eyes

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ще проимаш може би по-късно. А и може наистина кърменето да има ефект - в смисъл, предния път са почнали от нула гърдите, а сега, въпреки отбиването, не са имали време да се върнат в изходна позиция Simple Smile
И честито, че не помня казах ли ти вече или не Grinning

# 3
  • Мнения: 1 559
Страхотна новина, честито за втората лентичка! Grinning
Не са ти напрегнати гърдите, нищо не изтича от тях, не си имала проблеми с отбиването - ами чудесно, много хубава е тази работа!
Може и кърменето да има ефект. Но пък при мен през цялата бременност гърдите така и не се напрегнаха и нищо не изтичаше.
Всичко ми звучи просто супер, не се тревожи. Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 679
Много ви благодаря, много ме успокоявате, че нещо и без друго ме притесни одеве докторката.

Миналата седмица първо ми казаха в 1АГ (малко полежах там), че имам синдром на изчезващия близнак - видях ясно два ембриона, единия с пулсации. Като ме изписваха друг доктор на друг ехограф ми каза, че никой от близнаците не му бил изглеждал изчезващ. Днеска на ЖК в 14-та докторката ми каза, че това с близнаците било заблуда, гледа ме малко, видя някакво ембрионче, но ми каза, че било малко- 5-6 г.с. Пита ме дали имам напрежение в гърдите, каза ми, че трябвало да имам като съм бременна. Каза ми да изчакам до вторник тогава да видим какво е положението.

Общо взето колкото доктори толкова и мнения, сега много се чудя дали да не отида преди вторник при д-р Ташков, при който раждах, но може би е по-добре да изчакам.

Извинявайте, че се отплеснах, но това ми е най-близкия до сърцето форум и много си го обичам.

Мъни, верно малко шантаво попитах, ти какво не разбра? Питах дали е нормално да нямам напрежение в гърдите като съм бременна и дали не е от скорото отбиване. Съгласна съм за срещичка, само да е или до 1 на обяд или след пет.

Още веднъж благодаря.

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз не съм имала напрежение в гърдите през бременността си. Така че спокойно. Даже когато отидох да ми остановят бременност лекарят ме разпитва за гадене, апетит, напрежение в гърдите- аз нищо нямах, а сега съм горад мама на Гого.

# 6
  • Мнения: 4 915
Аз също не чувствах особено напрегнати гърдите си, забременях докато кърмех. До края на бременността не промениха особено обема си, както беше при първата бременност, въпреки че не кърмех 3-4 месеца преди раждането...

При така описаната ситуация, на твое място и за свое успокоение, бих отишла в най-скоро време при добър специалист на ехограф.
Вярвам, че всичко ще е наред!
  Hug

# 7
  • Мнения: 10 982
Аз заподозрях, че съм бременна по напрежението в гърдите. После теста го потвърди. Първите 2-3 месеца от бременността си останаха напрегнати.
Лека и безпроблемна  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 372
Аз също с 2рата бременност нямах напрежение в гърдите.нараснаха след като родих и ми слезе кърмата..
  Желая ти спокойствие и късмет!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт