с куче на море,къде?

  • 8 009
  • 13
  •   1
Отговори
  • по света
  • Мнения: 1 587
Искам да попитам тези който не искат да се разделят с домашните си любимци къде ходят на море.
Днес ми сервираха че не можем да идем с кучето във фамилното жилище на морето,защото било в затворено селище и щели да се сърдят комшиите. ThinkingВ краен случай ще го оставя да го гледат,но с удоволствие бих натрила носовете на всички ако намеря къде да идем.
Помагайте!!!!!

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm78 ами евентуално някъде на бунгало...като тука например         http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129067

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
На къмпинг!

# 3
Аз си ходя с моето куче и то не на къмпинг или бунгала. Т.е. бих отишла на бунгало, но като направят луксозни такива. Иначе ако имаш повече пари на Албена във всички хотели приемат, на Синеморец в комплекс Анкор също, в Балчик знам че имаше такъв хотел. Аз досега освен в Албена съм ходила в апартаменти в Несебър /Стария град/ и Созопол. В гугъла ако потърсиш на хотел + домашен любимец ще ти излязат доста хотели.
А какво значе фамилното жилище. То не е ли ваше? От кого искате разрешение за кучето?

# 4
  • France
  • Мнения: 726
И аз съм за къмпинга. Миналото лято бях на Арапя, имаше кучета. Хората, посещаващи подобни места са толерантни към животните

# 5
Сега се сещам че някой беше писал за Приморско и някакви готини бунгала. Та там също можело с кучета. Имали и сайт.

# 6
  • Мнения: 5 622
То зависи и от кучето..Ако е малко е доста по-лесно, отколкото ако е голямо.Аз имам Ирландски сетер и до сега никъде не съм можела да го взимам..Ангажимент си е и все търся на кого да го оставям да го гледа ooooh!  Confused

# 7
  • по света
  • Мнения: 1 587
То зависи и от кучето..Ако е малко е доста по-лесно, отколкото ако е голямо.Аз имам Ирландски сетер и до сега никъде не съм можела да го взимам..Ангажимент си е и все търся на кого да го оставям да го гледа ooooh!  Confused
Кучето е ротвайлер,така че шанса да ни вземат е още по-малък.Но ако някой се сеща за саит ще съм благодарна.Аз намерих хотели за кучета,но се притеснявам че ще се озлоби.

# 8
  • Мнения: 5 622
Не ти препоръчвам хотелите за кучета..Имаш ли представа какво представляват изобщо?

Аз веднъж ходих да проверя. Едни бетонни клетки на открито, в които духа отвсякъде, става адско течение, студено и неприветливо е. Може би 1.5м/1.5м са големи..  Stop

Лично ние не бихме си оставили кучето на такова място. Че не беше и никак евтино...  Shocked

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Освен на бунгало, май никъде другаде. Ние си водим котка с нас.
Сестра ми има куче и като рови из нета за оферти, на доста места пише "Домашните любимци са добре дошли". Обаче, като се обади, се оказва не точно така - ако кучето било малко, ако почиващите не се сърдят...Можеш ли да питаш всички почиващи в един хотел дали да си водиш пудела2

# 10
  • Мнения: 246
Аз не съм съгласна по въпроса за хотелите за кучета. Имаме голяма порода куче, която не можем да вземем с нас на море - посто хората се страхуват около нея, макар да е по-кротка и послушна от детето, такъв и е вида просто. Та миналата година се бях побъркала от притеснение къде да я оставя и се започна обикаляне по хотели за кучета. Вярно е това че в 90% от тях условията са потресаващи - само като виждах каменните постройки с клетки от по метър на метър и вътре животните вият и гледат ужасено щях да умра. Такъв рев му ударих  ooooh! Но от един съсед разбрах за един хотел за кучета в Драгалевци, съвсем скептично настроена тръгнах да видя за какво става въпрос. Първо: това е триетажна къща с огромен двор и всички животни щъкаха свободно, играеха си едно с друго, агресивните се изкарваха отделно самички, за да няма проблеми. Второ: кучетата спяха вътре в къщата, в стаите имаше матраци на земята. Трето: имаше избор относно храната, в зависимост от това с какво е хранено животното, с това го хранеха там, готвено или суха храна.  Собствениците са много мили хора, имат малко момченце. Та оставих Съни там за 16 нощувки, наистина все пак малко със свито сърце, защото не се бяхме разделяли досега, и докато бяхме на море пратих майка ми няколко пъти да иде да види как е. Тя каза че кучето изобщо не и обърнало внимание, само дошла при нея за малко и се върнала при другите кучета да играят.  Whistling Когато си дойдохме, честно ви казвам, тя не искаше да си тръгва от къщата  ooooh! Даже малко криво ми стана, но повече се радвам че кучето ми беше щастливо. Този хотел има един недостатък, резервацията се прави доста, доста рано, защото няма места.   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 668
давай координатите на този хотел в драгалевци... ние сме с немска овчарка и мъж ми често се отказва от мероприятия само защото няма кой да гледа кучето... Ако намерим някое местенце, дето да се чувства добре ще е супер. Моето куче всъщност е ужасно добро и няма да и се налага да я отделят  hahaha

# 12
  • Мнения: 246
Това е сайта на хотела за да се ориентирате по-добре, вътре има телефони за връзка със собствениците: http://opashka.com/

Пожелавам на всички много, много хубаво и синьо лято  newsm10

# 13
Да, хотелът е на една жена, която се е посветила на животните, ако мога така да кажа. Много интелигентен човек, освен това много оправна и енергична. Освен за хотела се грижи за много пострадали и изоставени животинчета. Ако сте чували за Зооекспото, тя е един от инициаторите и организаторите, нищо че Бойко и общината обраха лаврите. Аз съм решила, ако се наложи и ако има място там да си оставя кучетата, но засега едното е с мен, а другото при девер ми.

Общи условия

Активация на акаунт