Хващало ли ви е "на калъп" някое от децата Ви?

  • 4 416
  • 16
  •   1
Отговори
Става въпрос за дете на около 12 г. Разкажете за след това!!!

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 19:31 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 125
После ти го хващаш на калъп Joy

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, но си спомням, че като малка аз хванах на калъп нашите... Shocked

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не, но си спомням, че като малка аз хванах на калъп нашите... Shocked

Да, и аз.....

# 5
  • Мнения: 80
Майкооооооооо и моя е на 12 , да не чува дявола!!!! Сигурно ще откача!!!! Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да, в другата тема вече се изказах по въпроса.

# 7
  • София
  • Мнения: 203
Не, но си спомням, че като малка аз хванах на калъп нашите... Shocked
И азззззззззз, гадно е ooooh!

# 8
Майкооооооооо и моя е на 12 , да не чува дявола!!!! Сигурно ще откача!!!! Laughing
Здраво се бяхме разпуснали и не сме чули нищо. Издавахме и звуци когато хлапето върхлетя в спалната. Погледна и излезе. После чух как казва на майка си, че е голяма глупачка и как се било притеснило, че нещо и се е случило.
Още я отбягва и не иска да говори с нея.



# 9
  • Мнения: 80
Ох ,много лош момент , но трябва по някакъв по деликатен начин да разговаряте с него и да му обясните , че това е нещо нормално и всички възрастни го правят. Наистина на чужд гръб и 100 тояги са малко, но честно не знам какво да те посъветвам. Но пък ,така в мълчание и избягване няма да разрешите проблема. Tired

# 10
  • Мнения: 303
Ами да,ние сме в една стая с детето,и понякога се случва,когато желанието много ни е обзело...Обаче малкия ще стане скоро на 4 и вече се замисляме с мъжа,не заради друго/той още не разбира какво правим,обаче се опитва да ни разтърве,защото ревнува/,ами ще почне да разправя някои неща в детската градина.

# 11
  • Мнения: 234
Ауууу,само това ни остана.Спи в другата стая-на 10 год.,но пък малката на 2,7 год . е при нас.Да не чува дявола.
А за твоя случай,освен с разговори и обяснения,друг изход  не виждам от ситуацията.

# 12
  • Мнения: 75
това на чуд гръб звучи смешно, но като се замисли човек не е....

май наистина трябва да си погворите с него/нея - не разбах момче или момиче е, но няма значение. четох наскоро някакво изследване, в което се стига да заключение, че децата често остават травматизирани по отношение на секса, когато имат "късмета" да сварят мама и татко  на калъп, както ти се изразяваш.

е, не съм психолог и това може да са глупост, но наистина е доре да си поговорите. Peace

# 13
  • Мнения: 1 849
Ами да,ние сме в една стая с детето,и понякога се случва,когато желанието много ни е обзело...Обаче малкия ще стане скоро на 4 и вече се замисляме с мъжа,не заради друго/той още не разбира какво правим,обаче се опитва да ни разтърве,защото ревнува/,ами ще почне да разправя някои неща в детската градина.

Недей така и моят син е на четири и много добре разбира какво правим... Wink
Беше на три, а аз много обичах да сядам на фотьойла в баща му.  Един ден отидохме на гости на нашия пастор (бившия ни, Слава Богу), а той беше супер консервативен и нашия син взе, че седна по този начин в неговата щерка...... Joy Голям срам брах... от тогава мисля какво правя пред синът си...

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
нашите деца са в отделна стая и дано не ни се случи такова нещо но на моя приятелка сина веднъж каза "много искам спалнята да се клатииииииииии вечер "а беше на около 5 години.

Общи условия

Активация на акаунт