Чалгария!!!

  • 13 379
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Простотия безгранична. Фен клубове на Азис, фен клуб на .........
Не съм никой да Ви давам наклон на козината на п......, но с това ли ще възпитавате децата си? Можете сега да се скъсате да ме плюете, но кажете ми честно, искате ли децата Ви да слушат и харесват чалгата?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преди време си мислех, че е важно кой каква музика слуша ... бях в пубертета и си подбирах приятелите по подобни критерии ... сега искам единствено детето ми да е здраво и щастливо и не ми пука изобщо каква ще бъде музиката по която ще залитне ... а приятелите си подбирам по това кой какво сърце носи

# 2
  • Мнения: 7 474
Простотията безгранична няма нищо общо с музиката, която слушаш.  Wink
 За рапа какво ще кажеш?  Rolling Eyes

# 3
  • софия
  • Мнения: 4 974
Простотията безгранична няма нищо общо с музиката, която слушаш.  Wink
 За рапа какво ще кажиш?  Rolling Eyes

има ,има. Ще ме прощаваш ама покрай слушането на музиката се прихващат и доста нелицеприятни навици и ценности. Аиде сега, не смесвайте рапа с чалгата. и двете не ги харесвам ама едното някак си по -го разбирам.всъщност глупости и двете не ги разбирам......оффффффф

# 4
  • Мнения: 1 269
Мисля, че безграничната простотия има връзка с това какво слушаш Wink!За съжаление чалгата настъпва здраво не само в музиката ами и в литературата, телевизията, изобразителното изкуство.

# 5
  • Мнения: 6
За много, ама много голямо съжаление чалгализацията набира все по-висока скорост.
Но няма фо да се направи, то тва българчетата, оп - чалгарчетата, са си селяни и простаци по природа.
А както май изглежда повечето отговорили са жегнати от античалга настроението на темата.

# 6
  • Мнения: 2 716
Затова ли направиха дуети? Рапър+ пищна чалга икона  Joy
Не искам децата ми да слушат САМО чалга. Тормозя ги да слушат и Чайковски. В един момент слушат групи, за които и хабер си нямам.
Ал, отпусни малко жилата  Peace

# 7
  • Мнения: 5 370
Мисля, че безграничната простотия има връзка с това какво слушаш Wink!За съжаление чалгата настъпва здраво не само в музиката ами и в литературата, телевизията, изобразителното изкуство.
Ето ме-слушам чалга, когато ми е кеф, но 7 години съм свирила етюди на Лемоан и Черни. И на подиума на аудиториум "Стравински" в Монтрьо съм пяла "Тебе поем" преди 8 години и сме вдигали залата на крака Смятам, че разбираш много добре за какво говоря. Wink.Ами не се смятам за безгранично проста. И детето ми ще свири. Разбира се, ако има желание за това. Но и няма да му сложа запушалки на ушите по никакъв начин.

За много, ама много голямо съжаление чалгализацията набира все по-висока скорост.
Но няма фо да се направи, то тва българчетата, оп - чалгарчетата, са си селяни и простаци по природа.
А както май изглежда повечето отговорили са жегнати от античалга настроението на темата.

Аз на твое място първо бих си огледала пунктуацията и правописа, защото те са първото мерило за "селяния и простотия".
Второто-употребата на горецитираните от мене 2 думи, когато ти липсва достатъчно лексика, за да се САМОизразиш.
А не да пелтечиш като запецнала игла на стар грамофон. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Стига, бе, има много яка чалга.
Дето просто пасва на бутилка ракия.
Или на две. А защо не и на три.
Аз се забавлявам с този жанр.

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не слушам чалга ....  знам че това е и начин на живот,  който аз не възпитавам и от който съм много далеч ...   Hug

# 10
  • Мнения: 106
Простотия безгранична. Фен клубове на Азис, фен клуб на .........
Не съм никой да Ви давам наклон на козината на п......, но с това ли ще възпитавате децата си? Можете сега да се скъсате да ме плюете, но кажете ми честно, искате ли децата Ви да слушат и харесват чалгата?


мдаа... замести чалга с рокендрол или Beatles, или метъл и ще се получи същото, за което са се вайкали преди време. примери да искаш.

и не, не е моя тип музика, но не виждам никаква разумна причина хората да се съобразяват с моите вкусове...

# 11
  • Мнения: 3 423
Хрумна ми, че чалгата е блус.
Кой ще ме обори?

# 12
  • Мнения: 1 400
Хм... Не е задължително да слушаш чалга за да те тресе простотията. Простака си е простак каквото и да слуша. Друг е въпроса, че понякога максималното изпростяване се постига с мнооого труд. С две думи - не е лесно да си прост Thinking
Обратното важи с пълна сила - не е задъжително да си прост за да слушаш чалга.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен пък ми хрумна , че чалгата е в основата на сексуалната революция у нас ... примерно баба Михалка от с. Евренозово слуша Азис и го харесва ... Представете си гей и ром , който току що се омъжи

# 14
  • Мнения: 143
За мен е почти задължително да си прост, за да слушаш чалга. За това и децата ми се гнусят от нея и ако видят тв. планета казват нещо от рода на "махни я тази простотия".
Ама то не е много трудно да се отвратиш от тези клипове и текстове там..

Общи условия

Активация на акаунт