накрайник за шише Авент...

  • 1 337
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Здравейте,днес купих гумиран накрайник за шише Авент и продава4ката каза,4е прозра4ната гумена 4аст отдолу не се маха.
Оба4е,като се прибрах в къщи,разглобих накрайника.
Предполагам,4е докато детето пие,долната прозра4на 4аст/прдпазителя/трябва да се махне,за да може да поте4е те4ност,ина4е невиждам как ще пие детето. Rolling Eyes
Който е ползвал такъв накрайник на Авен би ли ми обяснил,как то4но се използва Embarassed /нищо ли да не махам/

# 1
  • Мнения: 5 647
Целта на този накрайник е да не се излива течността от шишето. Нали за това ги водят "неразливащи се". Може и да не го слагаш. Stuck Out Tongue

# 2
  • София
  • Мнения: 15 197
Цитат на: villie
Здравейте,днес купих гумиран накрайник за шише Авент и продава4ката каза,4е прозра4ната гумена 4аст отдолу не се маха.
Оба4е,като се прибрах в къщи,разглобих накрайника.
Предполагам,4е докато детето пие,долната прозра4на 4аст/прдпазителя/трябва да се махне,за да може да поте4е те4ност,ина4е невиждам как ще пие детето. Rolling Eyes
Който е ползвал такъв накрайник на Авен би ли ми обяснил,как то4но се използва Embarassed /нищо ли да не махам/

Не се маха, когато детето пие, за да не се разлива течността. Но по принцип се сваля, за да се мие. Освен това самата прозрачна част е от 2 часати-гумена и пластмасова-също се отделят една от друга при почистване.

# 3
  • Мнения: 516
Цитат на: maya
Целта на този накрайник е да не се излива течността от шишето. Нали за това ги водят "неразливащи се". Може и да не го слагаш. Stuck Out Tongue

Добре,това ми е ясно,4е са неразливащи,но докато пие,този предпазител  отдолу може ли да не се маха и пак да си те4е ,докато бебо пие?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 197
Пробвай без клапата и ще видиш, че ще тече на струйка. Детето ще се дави или ще се мокри.
С нея се пие съвсем спокойно. Просто на детето ще му трябва малко време, за да свикне как точно да засмуче, защото е малко по-различно от шишето с биберона.

# 5
  • Мнения: 5 647
Цитат на: villie
този предпазител  отдолу може ли да не се маха и пак да си те4е ,докато бебо пие?


Може. Предпазителят не пречи, така е направен, че детето пие спокойно и течността не се излива и няма опасност от задавяне.  Stuck Out Tongue

# 6
  • Мнения: 516
Vivi,сега видях,4е си ми отговорила на питането,благодаря и на теб и на Мaya. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 15 197
Дреболия Grinning

# 8
  • Мнения: 3 042
Съни също пие с такъв накрайник - само като го измивам го разглабям на съставни части, защото иначе се събират разни гадории между чарковете. Особено след консумация на сок. Тече си спокойно, нали детето всмуква и само така тече.

Общи условия

Активация на акаунт