червено чадърче за детска количка

  • 2 156
  • 22
  •   1
Отговори
  • русе
  • Мнения: 140
Здравейте, знаете ли от къде мога да си намеря червено чадърче за детска количка? Количката ни е Mag England, но от магазина на Штъркел в Русе ми казаха, че не продават чадърчета от тази марка. Така че търся чадърче от каквато и да е марка в цвят червен. В Русе съм обиколила всички детски магазини и се оказа, че никога не са получавали червени чадърчета.  Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 4 418
Бертони имат червено,провери където продават Бертони..

# 2
  • Мнения: 3 356
В Метро има Бернони,но честно казано,не съм виждала червено-розово,зелено,сиво,т. и св. синьо,сиво,оранжено-това е ,доколкото си спомням.

# 3
  • Мнения: 743
stef77 не искам да те отчайвам, но аз от няколко месеца търся червено чадърче - обиколила съм огромна част от детските магазини в София и накрая се сдобихме със сиво чадърче  Close. Пожелавам ти да имаш по-голям късмет от нас в това трудно начинание  Peace

# 4
  • Мнения: 3 926
Червено чадърче имат АВС дизайн. Магазинът в София, от където могат да се купят е Бебе Маркет. Можеш да се свържеш с тях и да ти изпратят. Цената е 35 лв. Аз имам тъмно синьо и съм много доволна Grinning

# 5
  • Мнения: 386
В Малечко но в София има също червено чадърче на Бейби Комфорт....

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 201
В някоя от темите тук четох и че в Премаман има червено чадърче.

# 7
  • русе
  • Мнения: 140
Благодаря за отговорите, а знаете ли как мога да проверя и да си поръчам от Премаман по интернет?

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 201
Сф - 02 981 16 77, Ст. Загора - 042 650 606, Варна - 0887 255 042
Това е от тяхна листовка  Simple Smile
Обади се и питай, че сайта им (българския) нещо не работи.

# 9
  • Мнения: 6 608
Здравейте, знаете ли от къде мога да си намеря червено чадърче за детска количка? Количката ни е Mag England, но от магазина на Штъркел в Русе ми казаха, че не продават чадърчета от тази марка. Така че търся чадърче от каквато и да е марка в цвят червен. В Русе съм обиколила всички детски магазини и се оказа, че никога не са получавали червени чадърчета.  Благодаря ви предварително.
В Кенгуру другата седмица най-вероятно ще заредят на АБС дизайн всички цветове .

# 10
  • Мнения: 3 457
и все паск има лиот къде да се поръча по нета  newsm78

# 11
  • Мнения: 188
Нашето чадърче е червено и е на Бертони Взехме го миналата година от Пинокио

# 12
  • Мнения: 252
в петък си купих червено чадърче на АБС от Бебемаркет. Хубаво е -35лева.

# 13
  • Мнения: 3 457
имат ли интернет магазин от където да се поръча?

# 14
  • Мнения: 126
Днес видях червено чадърче Бертони е Метро 1 /Дружба/ - цената беше около 9 лева - имаше останали само две чадърчета - и двете червени.

Общи условия

Активация на акаунт