Откога се къпе новороденото с шампоан?

  • 6 802
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
моята дъщеря я къпя от като беше на 14 дни с шампоан.
наскоро една приятелка ми каза че бебето трябвало да се къпе с шампоан като стане на година.
какво ще кажете вие?

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 18:04 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 601
За първи път го чувам.  newsm78 Къпя ги от самото начало с 2 в 1 на "Мустела".

# 2
  • Мнения: 388
аз с нивея. помислих че съм направила нещо лошо като го чух че не трябва да я мия с шампоан

# 3
  • Мнения: 6 461
Винаги съм ползвала шампоан за къпане на децата ми.
За първи път чувам,че до годинката не трябва да се използва шампоан Confused....ами тогава какво???

Ползвам различни марки шампоани Нивеа,Тео бебе,Евент...

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
В болницата не се сещам дали им миеха главите,но от 8 ден като се прибрахме у дома започнах да я мия с пяната за новородени на Мустела Peace

# 5
  • Мнения: 1 446
Не се притеснявай , не правиш нищо грешно , а правилно.

# 6
  • Мнения: 253
На лекциите за бременни, които посещавам ни казаха ние да си изберем кое да ползваме - сапун, шампоан или пяна - т.е. няма значение. А темата беше за ПЪРВИТЕ грижи за новороденото. Аз си взех сапун за началото, но после към 2-ри месец сигурно ще мина на шампоан. Нали затова ги разработват бебешките продукти - да са безвредни, да не дразнят кожата, очичките и т.н.

# 7
  • Мнения: 2 122
Аз почнах да й мия главата със шампоан от края на първия месец, от тогава и сапунче ползвам, преди това- правех пяха във водата и с нея колкото измия. Сега използвам този на Бейби Кучоло- против трески, че както сме с много коса ...

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
Сега използвам този на Бейби Кучоло- против трески, че както сме с много коса ...

Това вероятно е крусти newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 368
Според мен това е поредната измишльотина. Незнам, аз за пръв път го чувам това, а детето го къпем с шампоан от както сме се прибрали от родилния дом. Виж там незнам с какво ги къпят  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 957
В родилният дом ги къпеха с Мустела.Като се прибрахме продължих с Бюбхен.
Как 1 година ще го плакна само с водичка?!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 391
Упоребявах Мустела.

# 12
  • Мнения: 576
Аз мия главата с шампоан 2 пъти в седмицата, иначе всяка вечер с водичка

# 13
  • Мнения: 2 952
От самото начало.Ползвам Доктор Фишер (местна марка) за коса и за тяло.Има даже  с различни аромати , абе ...каквото си пожелаеш....  Wink

# 14
  • Мнения: 1 364
 В края на 1я месец.

Общи условия

Активация на акаунт