питане за спалните и кушет вагони

  • 5 890
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Предстои ми пътуване с дете до Варна, кола за съжаление нямам и затова обмислям вместо с рейс, да пътуваме с влак. Интересувам се някой ползвал ли е скоро услугите на кушет или спален вагон? Подходящо ли е за дете? каква е разликата между спален вагон 1. и 2. класа? Въобще сигурно ли е пътуването, в смисъл, можем ли да бъдем обрани или да си вървим на рейса? Всякаква информация ще ми е от полза, защото от години не съм ползвала влакове.

# 1
  • Мнения: 768
 Особено с дете спален вагон е най-доброто решение според мен. Бях много негативно настроена, но останах приятно изненадана - чисто е, удобно е, веднъж дори тоалетната беше направо луксозна. 1 ва класа са с 2 легла, 2 ра - с три. Заключваш си стаичката и се наспиваш до сутринта.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Майка ми и баща ми пътуваха след Нова година така. На идване към София - в спален вагон, а на връщане в кушет. За дете мисля, че спален вагон е по-добре, но иначе, ако се сравнява и цената - кушета беше само с 4 лв по-скъп от обикновен билет тогава, а спалния вагон - повече (не знам колко).

# 3
  • Мнения: 120
супер значи, благодаря ви, момичета, че ме ориентирахте, ще си вземем спално купенце.

Общи условия

Активация на акаунт