Някой притежава ли тази книга

  • 754
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Притежавате ли тази книга   http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=22679   и какво ви е мнението за нея?Има ли смисъл да се купува?

# 1
  • Мнения: 9 865
За първи път я виждам, обаче ми се струва полезна, ако искаш да си следиш калориите и ти трябва бърза справка...

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нямам тази книга,но определено ще ми е от полза. Grinning

# 3
  • Мнения: 43
Аз имам книгата. Честно казано не ти я препоръчвам, защото е адаптирана от американска такава -съответно дава информация за храни, които са срещани в Щатите, и съответно не дава информация за често употребяваните храни в БГ. Например, няма да намериш калориите на таратора или на различните видове кисело мляко, на кашкавала, сиренето и т.н.
Иначе дава информация не само за калориите, но и за в., б., м.

# 4
  • Мнения: 288
  На същото мнение съм като Голям Праз. Много излишни неща, а за българските ястия -нищо.  Едно и е предимството- докато ровиш да намериш калориите на нещо, може да изхабиш немалко калории/ но и нерви/. Не я препоръчвам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви за отговорите и за съветите момичета  Hug

# 6
  • Мнения: 9 865
Това ме навежда на мисълта, че съфорумките, ако се организираме да издадем една адаптирана за бг пазара книга с калории... под пари ще останем Simple SmileMr. Green  Twisted Evil
 

# 7
  • Мнения: 6 958
Това ме навежда на мисълта, че съфорумките, ако се организираме да издадем една адаптирана за бг пазара книга с калории... под пари ще останем Simple SmileMr. Green  Twisted Evil
 

 Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт