Да ви кажа какво ми се случи

  • 2 460
  • 27
  •   1
Отговори
Мойта свекърва вчера решила да изкара колата от гаража и нещеш ли блъснала количката на детето и и строшила едното колело.Къде бляла незнам,ама аз 2 дена без количка акъла ми се взе.600 лв дадохме за нея,аз даже за второто я гласях,то  едно неможах да изгледам с нея.Сега на ремонт,но не се знае дали ще стане.Преди това пък майка ми изгуби отпред борда.Намерихме,чак от Италия ми пратиха,но този път вече нямам шанс.Та това е,мойта "мама" всеки ден нещо ми сервира..........Сега аз какво да правя? #Crazy

# 1
  • Мнения: 596
Ще чакате да ви оправят колелото на количката или ще си купите нова.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако не стане, пробвай да намериш същата на старо и ще и ползваш частите.  Peace

# 3
  • Мнения: 25 447
Набий свекърва си! Това няма да ти оправи количката, но поне ще ти мине ядът.  Peace

ПП Ако количката беше счупена от твоята майка, щеше ли да пуснеш темата?  Wink Laughing

# 4
  • Мнения: 315
Дано ремонтират старата,ако не стане ще взимаш нова колкото и да не искаш.

# 5
  • Мнения: 982
Вярвам,че не го е направила нарочно! Wink
Ще я ремонтирате и ще ти мине!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Не знам ,дали го е направила жената нароно или не,но Чупи купи!Аз съм на този принцип.ДАн да се оправи повредата.Много е неприятно.

# 7
  • Мнения: 47 898
да ти купи нова  Wink
иначе- аз лично бих се радвала че детето ти е добре, че то така стават и големите  бели

# 8
  • Мнения: 5 539
Не й върви на тази количка... Работата е на карък, аз бих я сменила Thinking Може някой да ви е завидял newsm78

# 9
  • Мнения: 379
Не знам ,дали го е направила жената нароно или не,но Чупи купи!Аз съм на този принцип.ДАн да се оправи повредата.Много е неприятно.
Точно така - "Чупи - Купи". А ако много те е яд на нея, можеш да й натякваш, че ако "потроши" следващия път детето, няма да може да ви го възстанови толкова лесно Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Не знам ,дали го е направила жената нароно или не,но Чупи купи!Аз съм на този принцип.ДАн да се оправи повредата.Много е неприятно.
Точно така - "Чупи - Купи". А ако много те е яд на нея, можеш да й натякваш, че ако "потроши" следващия път детето, няма да може да ви го възстанови толкова лесно Mr. Green

Да не дава Господ,това да се случва !

# 11
  • Мнения: 17 402
Ми ако ти я беше счупила...или майка ти, мъжът ти?

# 12
  • Мнения: 5 313
Слу4ва се. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 472
Бой, бой и пак бой!!! Гадина с гадина, ще чупи тя количката на детенцето! Как не я е срам!

 Tired

# 14
  • Мнения: 14 133
Много шум за нищо!!!  Crossing ArmsЩе си поправите количката. Важното е, че няма пострадали хора Peace

Общи условия

Активация на акаунт