Вижте и Проверете-децата длъжници на държавата!!!!!!!!!!

  • 1 094
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 154
Нямам думи #Cussing out
Доколкото знам,а и скоро също чух по новините че децата до 18 годишна възраст са осигурени от държавата,обаче се оказа че не е така.
Мой познат,който работи като репортер в един вестник ми се обади и ме накара да проверя в страницата на НОИ дали детето ми е осигурено,защото се оказало че има и деца,които са длъжници ,така ми го обясни той Thinking
Проверете в НОИ и ако откриете нещо,пишете  Simple Smile

някой знае ли дали мога да я пусна същата тема и в клюкарника,защото знам че има майки които не влизат тук  Stuck Out Tongue

# 1
  • София
  • Мнения: 11 689
Ами аз проверих за мойто дете,което е на 7,пише че е с непрекъснати здравно-осигурителни права към вчерашна дата.
А защо да не можеш да я пуснеш в Клюкарника същата тема?

# 2
  • Мнения: 46 477
И кой опредля кои деца - да и кои не?

# 3
  • Мнения: X
И аз проверих - не са и прекъснати осигуртелните права.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 154
Дано на всички да им излезе,че детето им е с непрекъснати здравни осигуровки #Milti
За темата в клюкарника-вече я пуснах Grinning ,но не знам дали може две едни и същи теми  Thinking
А между другото на мен никога до сега не ми е идвало на ум да проверя за осигуровките на детето Grinning

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз проверих за Нели-няма проблем. Може би е било някаква техническа грешка Thinking

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 154
nikol78 нямам представа кой е определил и кои деца ,най вероятно ще се чуе,ако случаите са повече,аз и за това пуснах темата

# 7
  • Мнения: 689
Аз знам че детето може да не е осигурено ако родителите му не са се осигурявали през определен период и това се отнася само до 2002 или 2003 мисля, когато е трябвало родителя да осигурява детето след което от 2003 г. вече осигуряването става от самата държава #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт