Стартира най-новата игра

  • 1 401
  • 15
  •   1
Отговори
Започна най-новата и инересна игра,в която без особено големи знания се печелят много пари!Това е ИГРА ЗА МИЛИОНИ!Ако някой я гледа нека напише мнението си за нея javascript:void(0);
newsm78

# 1
  • Мнения: 2 978
Къде я дават? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
По TV 7.  Peace
В момента я дават. Hug
Само че не мога да й хвана правилата. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 139
По ТВ7 от 8 часа вечерта, само че аз я изтървах днес, от утре почвам да я гледам.

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Peace

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 844

Това пък какво беше,
влизам и си мисля, че най после някой е казал нещо за въпросната игра,
 пък то  Peace .

# 6
  • Мнения: 5 468
Кажете за какво става въпрос?

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289

Това пък какво беше,
влизам и си мисля, че най после някой е казал нещо за въпросната игра,
 пък то  Peace .
Записах се за темата, че детето плачеше, не съм я гледала - аз също утре ще гледам за първи път  Hug

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Снои погледах сигурно десетина минути. Не съм очарована- нещо, което не мога да му схвана смисълът за 10 минути, няма да го гледам. Прекалено изчанчени ми се сториха правилата, но може и да греша  Peace

# 9
  • Мнения: 9 973
Играта е за тъпи хора!Всичко е до късмет,нищо не зависи от теб!  smile3534 smile3532 smile3533

# 10
  • Мнения: 133
Очаквах тази игра за милиони широко рекламирана с голяма трепет
гледам я вече 3 поредни дни ....
надявах се наистина на нещо по така което да ме грабне  очарова и хвърли сърцето ми в трепет /по умопомрачителният водещ  Sick/ а мозъка ми в трескава дейност УВИ !!

след 3 дневно гледане мога да кажа плоска работа много дразнещ крещящ безличен тип за водещ който няма собствен стил а се опитва да имитира други тъпо стоящи и те незнаят милите какво  да правят асистенти и ...
сори ама ме губат Crossing Arms : като зрител Честно не е разтоварващо а скукаааа
 
Аз съм и си оставам фен на СДЕЛКА ИЛИ НЕ и Румен Embarassed 

# 11
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Абе ти да не си от Сделка или не на Румен? Защото там всичко е на късмет , а в новата игра трябва да имаш и малко Пипе........ Peace

# 12
  • Мнения: 139
Водещия е дразнещ  #Cussing out  #2gunfire   #2gunfire

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Водещия е дразнещ  #Cussing out  #2gunfire   #2gunfire

Доста  Tired

# 14
  • Мнения: 133
Абе ти да не си от Сделка или не на Румен? Защото там всичко е на късмет , а в новата игра трябва да имаш и малко Пипе........ Peace


нямам нищо против пипето но въпросите са им от основното образование  Rolling Eyes  Rolling Eyes
доста скучни  и елементарни

предпочитам ако ще решавам заедно с участника въпроси поне малко от малко да ме карат да  newsm78  си правя  гимнастика на мозъка !!

просто моето мнение е това !   bouquet


Затова казах че харесвам "Сделка или не" - шоуто не претендира за нещо повече от това което е !!
Чист неподправен късмет - само с късмет
 без полу - мъки/ въпроси елементарни визирам новата игра /  печелят пари !!! или

Общи условия

Активация на акаунт