AVON само за представители - 11

  • 13 584
  • 326
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добре дошли в тема 11 за представители! /и не само Wink/

Старата тема

Каталог 06
нетна оферта К6

Каталог 07 /нетна оферта няма/

Каталог 08 /полски/

# 1
  • Мнения: 2 716
Чакай... още не съм разгледала 6-ти, а ти вече къде отиде  Joy

# 2
  • Мнения: 3 835
Аз да попитам за самобръсначката  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 354
Айде честито на новата ни темичка.
Обещавам да съм редовна,въпреки,че почти съм се отказала от представителската дейност.

От каталог 07 си харесах една пудра (8,90) и определено от предложението на Natures ще се възползвам,като си взема цялата серия с черна череша.
Каталог 06 съм доволна като поръчки,това което събрах,ама има да плащам пак,че си направих само от мои неща около 70лв. Embarassed

И така момичета започвам да прелиствам каталог 08  Whistling

# 4
  • Мнения: 8 450
Браво,страхотни сте-вече и 8 каталог.Имам планове занапред! Wink  bouquet

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
цък Wink

# 6
да ви попитам кога се пускат поръчките за К7 и първата и втората аз не съм представителка,но ми трябва имфорвмативно моята представителка е от Пловдив и живее в кичука,може ле да ми кажете горе-долу датите на поръчките

# 7
  • Мнения: 277
да ви попитам кога се пускат поръчките за К7 и първата и втората аз не съм представителка,но ми трябва имфорвмативно моята представителка е от Пловдив и живее в кичука,може ле да ми кажете горе-долу датите на поръчките
Отговорих ти още вчера в другата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186466.msg3828900#msg3828900
 Peace

# 8
# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Благодарности на  Теди  Hug и HugЧестит рожден ден на Амидала Hug 

# 10
# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 504
Ей,вече си имаме и осми каталог!Супер! Crazy
Аз току що си пуснах поръчката от шести,очаквам я в събота.Поръчах си парфюма от корицата,траен,нетраен,все едно Blush

# 13
  • Мнения: 448
Сърдечно благодаря за 7 и 8 каталог.Аз чакам поръчката от 6 в петък,доста си поръчах от нетната.  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 826
Благодаря, момичета    bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря и на Теди за каталога   bouquet

Тъкмо щях да питам защо е толкова малък и се сетих, че нали от 8-ма кампания стават триседмични каталозите и затова вероятно ще бъдат по-тънички  Thinking
Моята координаторка ми каза, че ще стане мазало с датите за поръчки  ooooh!  защото вече ще бъдат през седмица и половина, а не през две както досега. Това значи, че всяка поръчка ще бъде в различен ден, а не както досега - за моята зона например беше сряда. Въобще докато свикнем ще бъде голяма каша  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт