купон ли е брака

  • 5 457
  • 231
  •   1
Отговори

Анкета

купон ли е брака

Опции:

  • Мнения: 3 674
Кефи ме новата тениска на Сопранчов.
Щото е против сватбите....нали! Mr. Green Който се ожени/омъжи....  край на "купона"  Heart Eyes Да ама не е верно.Купона  след брака продължава...дори е по-голям Joy

# 1
  • Мнения: 4 664
Купона  след брака продължава...дори е по-голям
Вий сте извратени бре  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 674
Купона  след брака продължава...дори е по-голям
Вий сте извратени бре  Mr. Green
Защо бе  душа newsm78 Joy

# 3
  • Мнения: 4 664
Кви са тия купони след брака Whistling Тогава е мазало Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 3 674
Кви са тия купони след брака Whistling Тогава е мазало Twisted Evil
При всички бракове ли.... newsm78 Как позна бе?  Mr. Green Аааа...Не знаеш..не знаеш Sunglasses

# 5
  • Мнения: 4 138
при всички е купон, зависи кой се бракува Mr. Green
за една ссф брака винаги е купон Mr. Green
стига спамили темата #Cussing out
кефи ме лиска, че е търпелива и блага

# 6
  • Мнения: 4 138
подтикната от две съфорумки им отварям тема.
какво е за вас брака. съжалявате ли, радвате ли му се, все тая ли ви е..........
защо бихте се бракували

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Кефи ме новата тениска на Сопранчов.
Щото е против сватбите....нали! Mr. Green Който се ожени/омъжи....  край на "купона"  Heart Eyes Да ама не е верно.Купона  след брака продължава...дори е по-голям Joy
страшен купон няма що  Tired

# 8
  • Мнения: 27 524
Купон не бих казала. Аз му се радвам, да. Съжителство, компромиси, близък човек, уют, спокойствие, чувство за принадлежност. Обичам сватбите, за брака съм. Бракувах се по любов и заради всички гореизброени причини.

# 9
  • Мнения: 3 674
Кефи ме новата тениска на Сопранчов.
Щото е против сватбите....нали! Mr. Green Който се ожени/омъжи....  край на "купона"  Heart Eyes Да ама не е верно.Купона  след брака продължава...дори е по-голям Joy
страшен купон няма що  Tired
Ззависи как го приемаш Meдуза   Blush

# 10
  • Мнения: 5 577
Не бих го нарекла купон.

# 11
  • София
  • Мнения: 900
Роузич,
пиши ме в твоя отбор  Peace

Кефи ме мъж ми  Wink
Щот 17 години сме заедно и все още е купон  smile3521
и то ГОЛЯЯЯЯМ  newsm44

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не е купон разбира се
аз специлано се омъжих много млада и на моменти изтрещявам имам нужда от свобода, имам нужда да отида някъде да нямам анганжимент към мъж и 2 деца, изпитвам огромна нужда просто ей така да щракна с пръсти и да отида на морето, да танцувам до зори, да се напия и да правя секс с някой за 1 нощ офффф не ми обръщайте внимание в дупка съм

# 13
  • Мнения: 1 629
не е Rolling Eyes
макар че не се давам, било то и едностранно  Grinning

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Купон е  Laughing за бутилка олио и кило захар  Laughing Но част от пишещите сигурно са прохождали по купонната система и купонът за тях е Фанта и нескафе на брега на море.
Когото някога са излъгали, че животът е купон и мъжете принцове, а жените-принцеси, да чака такъв купон от брака и да си тегли хомота.
Не съм очаквала купон, не е купон, но си се веселя достатъчно. Само дето внимавам с напразните надежди и големите очаквания  Wink

Общи условия

Активация на акаунт