Биберони на Авент

  • 724
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 780
Ползвате ли шишета на Авент и кога преминахте от биберона с едната дупка към този който е с цифричките 1,2 и 3 където в зависимост коя цифра сочи към нослето толкова по-силна е струята?

# 1
  • Мнения: 2 677
Синът ми още яде с единичката.
Купувала съм двойка и тройка, но честно казано, голяма разлика не съм намирала.  newsm78
Иначе на бибероните пише до каква възраст са. Обикновено единичките ги дават до четири или шест месеца.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тази за която обясняваш я бях взела за каши и за пюрета,защото е с цепка,но чак сега почнах да я ползвам за млякото.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Мисля, че както залъгалките, така и бибероните на шишетата Авент (а и не само на тази марка, и на Нук мисля, че са така...  newsm78), тези с една дупка са до 6 - тия месец, до 9 са с две, а тези с три за до 12 месеца.

# 4
  • Мнения: 300
Ние все още сме на единичка. Взех и от този с трите позиции, но него не го обича много, много.
Детето само ще си покаже кога е готово за следващия биберон.

# 5
  • Мнения: 1 555
За въпросната биберона, за която питаш, започнах да му давам от нея като направи 6 м и можеше да регулира струята, а не да се дави !

# 6
  • Мнения: 305
Биберон с процеп купихме след 3 месец.1 - беше за след 3м, 2- за след 6м. и 3- за след 9 месец.
Така съм давала и детето не се давеше.Но всяко е различно!

# 7
  • Мнения: 174
аз имам такава на Чико и я ползвам от 3 месец защото Фризовом е много гъсто мляко

# 8
  • Мнения: 339
С биберона с позициите-някъде от средата на 3 месец-и то на 1, че на другите се давеше hahaha

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Когато количеството мляко порасне и започнете да се храните по 30 мин. и да заспива преди да се е нахранило hahaha При мен това бе показателно.

Общи условия

Активация на акаунт