За София!Как да стигна до улица...

  • 1 105
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте понеже съм от Враца и скоро имам път към София имам един въпрос към вас !!!
Знaчи искам да ви попитам как от Централна Гара мога да стигна до улица Академик Иван Гешев N:15 ?!?   С трамвай автобус или прочее... ?!?!?
Ще ви бъда много благодарен за отговорът    Peace

# 1
  • Мнения: 5 468
От Централна гара се качваш на трамвай 1 или 7 и слизаш на Кръстовището на бул. Витошка с НДК. Там е спирката на тролей 9. Качваш се на него и след 3 спирки някъде (след като завие на ляво тролея), си пред СБАЛ Ив. Рилски.

# 2
  • Мнения: 313
От гарата трамвай 6 (в посока Лозенец, басейн Спартак) или 9 (в посока Хладилника). Слизаш на 5те кьошета - пада се 5тата спирка без да броим гарата...ако трамваят влезе в тунела на НДК, значи си пропуснал спирката и трябва да се върнеш Simple Smile
От 5те кьошета тролейбус 2, 8 или 9 за 3 спирки и си там...само трябва да пресечеш булеварда.

//
На Ню варианта също става - кръстовището на Витоша и Патриарх Евтимий е предишната спирка на същите тролеи.

# 3
  • Мнения: 914
Хващаш автобус 74, спирката му е до тази на трамвай 3 (посока Христо Ботев), мисля че със 74 ще ти е най-удобно, спира точно пред Иван Рилски, трябва да пресечеш булеварда и си там, само че не знам от гарата до там колко точно спирки са, или ги преброй на таблото на спирката или попитай в автобуса.

# 4
  • Мнения: 1 771
Според мен най удобно ти е със 74 рейс. Спирката му е в самото начало на Хр.Ботев (като си с гръб към гарата, булеварда е в дясно).
Иначе с трамвай 1 или 7 ако пътуваш трябва да слезеш на НДК, и да слезеш в подлеза от където да хванеш тролея. На кръстовището няма да можеш да го хванеш, защото е еднопосочно и в твоята посока не минава, а минава под подлеза на НДК.
Дано да си ме разбрала. Другия начин със трамвай 9 и 6 също ще ти е лесен, но се прекачваш на две превозни средства.

Общи условия

Активация на акаунт