Хетероними

  • 6 740
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Смятам да яхна вълната на вътре-форумските теми  Party
Нещо като Краставите магарета 2 и обратното на Кръв и пот и други секрети в Клюкарника...

Историческият извор - Фернанду Песоа е писал с над 15 хетеронима, сори ако бъркам бройката, ама не ми се проверява в този час  Rolling Eyes...и други са го правили...Борис Виан...Сладуранка85  Heart Eyes...

Една невъобразима крачка има от "Кой Ви харесва във форума" до "Кой е Вашето друго Аз във форума" и - хоп! - правим я  Wink
С други думи - кой пише вашите теми и вашите думи преди вас и отговаря на въпросите ви преди да сте си ги задали Grinning

Анда - моето по-изискано, по-софистицирано и възвишено и съвършено овладяно Аз  Simple Smile
Мю - моето Аз, което кара кола, живее край Морето, пее и винаги изпраща картички за празниците  Simple Smile
Всички майки на щерки - моето Аз, което един ден ще си има и момиченце  Heart Eyes
Шушон - моето Аз, което е блондинка, а познава и Денди, все пак  Flutter

....(чакам да ми подейства един аналгин  Sad и когато това най-после се случи, ще допълвам)...

вие сте  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 629
Караш ме да се размислям по нощите  ooooh!
Ето, чандра е моето по-аналитично, интелектуално и по-мило аз Grinning
Другите утре, че сега ще взема да се разкисна, а не влияе добре на революционната ми закоравяла същност.

# 2
  • Мнения: 1 072
Дона, лъвицата с неподвита опашка, което може да се изтълкува и като покана за секс. Чувство за хумор и смелостта да заговори - всички знаем за какво.  Mr. Green

Кака Сийка, в чийто постове истината плющи като камшик и е безмилостна.

# 3
  • Мнения: 698
Анда, Лора и Василиса - професионално пишещите жени -   bouquet - винаги съм си мечтала да пиша професионално - във всякакъв смисъл...
Daffodil - винаги съм си мечтала да бъда усмихната, забавна, секси и по-малко да ми пука за куп неща -  Hug - или поне това да излъчвам...
Мама Кенга - винаги съм си мечтала да притежавам умението да казвам на всеки какво точно мисля за него -  Peace - само дето щях да съм маалко по-зла...  Grinning

 Hug

# 4
  • Мнения: 648
Dona- безапелационната й освободеност, която понякога ми е кът и изключителната й самодостатъчност Flutter

  Daf-  кратка и чаровна с посланията си в "един ред", направо ме подтиска  на моменти:blush:

{Тони} - финес, умереност и още нещо Flutter

Многолика съм, стига повече Blush

# 5
  • Мнения: 677
Понякога се чувствам Лиска, но тя винаги ме изпреварва-много е бърза във всяко отношение..
Понякога съм Марчето-обаче тя е по-смешна от мен..
Също така, не че някой пита, искам да съм Роналдиньо и да съм на екскурзия в Пловдив..

# 6
  • Мнения: 3 491
миз - винаги съм нащрек, като я чуя. Струва ми се (или може би се надявам), че тя е моята мисловна проекция в бъдещето.

# 7
  • Мнения: 1 215
Чандра, някакси много станаха тези теми, в които се пише основно за 5 човека- колко си приличате, колко се обичате.  Simple Smile
И това ''софистицирано'', дето си го написала; хайде, няма нужда от толкова чуждици, като има такава хубава дума - изискан, например.

Последна редакция: вт, 01 май 2007, 02:26 от Г-жа Броненосец

# 8
  • Мнения: 822
Г-жа Броненосец,моля ви,не излагайте канадския отбор!...Някои ще помислят,че тук,въпреки неблагоприятните географски условия,само кенгурута се въдим... Simple Smile
Иначе,за да не превръщам писанията си в песен любовна,ще уточня, че никога преди не съм споменавала тези особи,с които явно на подсъзнателно ниво обменяме някаква информация без флуиди...
С Как' Сийка съм съгласна почти винаги,да речем 85%...
А ако видя,че някъде е писала hey ya,зная,че изобщо няма смисъл да се включвам в темата...
Умишлено не ги споменавам в любовните теми,но е факт,че споделям повечето им мнения...

# 9
  • Мнения: 6 991
Кака Сийка - моето 42-годишно аз в изказа и някои мисли Laughing На нея ще приличам, когато стана колкото мама.

Карина - моето 25+ (не знам на колко точно) аз. Приличаме си по много неща, но е много по-умерена и пресметната в изказа от мен.

Еванесънт - понякога имам чувството, че сме омъжени за един и същ мъж Laughing

# 10
  • Мнения: 412
Също така, не че някой пита, искам да съм Роналдиньо и да съм на екскурзия в Пловдив..
Laughing Съпругът ми е роналдиньо в един специализиран *** форум, така че няма нужда да питам за това желание - аз живея с него.. Joy

Чандра, някакси много станаха тези теми, в които се пише основно за 5 човека- колко си приличате, колко се обичате.  Simple Smile
И това ''софистицирано'', дето си го написала; хайде, няма нужда от толкова чуждици, като има такава хубава дума - изискан, например.


софистициран = изискан, да, но и изтънчен, префинен, вещ, опитен, обигран, усъвършенстван, сложен или лишен от простота, светски...
Не ми търси кусури точно там, където съм най-внимателна   Peace

# 11
  • Мнения: 5 577
Много си приличам с ДеянаЗ /Медуза някаква към момента/, преди като не виждах аватарите и всички потребители ми бяха еднакви, то редовно се чудех кога съм писала неините мнения.  ooooh!

Иначе аз понеже имам наблюдения - Калин@ и мюриел си приличат много. Мюриел е една Калина след години.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Isa  Simple Smile. Редовно не пиша в част от темите, защото е писала тя и ми е взела думите вече.

# 13
  • Мнения: 5 577
Isa  Simple Smile. Редовно не пиша в част от темите, защото е писала тя и ми е взела думите вече.

 #Crazy Не съм съгласна, ама грам.  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 616
Не искам да обидя някого, наричайки го мое Аз. Но би ми се искало моето Аз да беше Аз-ът на Кроасания, Мюриел, Василиса или Калин@ - това са форумките, които винаги ме усмихват, независимо за какво пишат! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт