Вградена скара?

  • 2 422
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Дойде момента вече на монтирането на кухнята и се чудя дали да си вградя и скара(до котлоните). Чух доста мнения(повечето отрицателни), но ми се иска много да чуя и вашите. Наистина ли трудно се почиства? Необходимост ли е или по-скоро глезотийка?Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 640
Когато си правихме плановете на нашата нова кухня, си мислехме за такава скара (или барбекю - едно от двете), но във фирмата, която ни направи кухнята ни разубедиха окончателно, след като ни разказаха как техни клиенти си подпалили чисто новата кухня преди година с такова вградено барбекю - мазнината се подпалила, аспираторът "дръпнал" огъня нагоре и докато се усетят половината кухня била в пламъци...

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз се заглеждах по тях, но по- скоро се двоумих за вграден фритюрник. Накрая се отказах и от двете.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Нас ни разубедиха от Фабер-Нарди/от там купихме всички уреди/. Казаха, че все пак много пуши и няма смисъл, по-добре било да си сложим външна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Имаме познати, които си слжиха. Ползвали са я няколко пъти в началото от мерак. Казаха, че пуши доста и домакинята не беше очарована от чистенето. И двете неща са си нормални за скара като се замисли човек  Laughing
И аз им бях хвърлила око, но със сигурност няма да слагам.

# 5
  • Мнения: 60
Аз пък съм много доволна от вградената скара ,наистина малко пуши ,но коя скара не пуши.
А като имаш абсорбатор проблема с пушенето се решава на секундата

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ние си сложихме такава скара. За сега сме доволни. Не пуши много, лесно се почиства и е много удобна Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И скарата и фритюрника ми са вградени - удобни са ми и почистването не е по-различно, ако не бяха. Огън е излизал от скарата, пожар не е имало.

# 8
  • Мнения: 107
Ох,благодаря ви за мненията! Имам още няколко дни време за размисъл...

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
По добре е външна скара.Нашата стои на балкона и не одимява кухнята .

# 10
  • Мнения: 884
От Фабер е можело да ти предложат не да се лишиш от скарата, а да си вземеш по качествен абсорбатор. И аз имам такава скара- лесно се почиства, пуши си доста, но абсорбаторът ми е "пушка" и нямам проблеми. Моите уреди също са на Фабер и вече 6-7 години си ги ползвам с кеф и без проблеми. Сего съжалявам, че не сложихме и фритюрник...

Общи условия

Активация на акаунт