Слънчо пролетен изгрява, а бебчо ОКТОМВРИйски с ритничета ни дарява

  • 16 567
  • 296
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 524




89  СЛАДКИ ТУМБАЛАНИ ЧАКАТ ОКТОМВРИ ДА СТАНАТ МАМИ!





silverarrow, 27, 1во бръмбазъче   stork-boy

Kaрина,27, София, 1во пиленце
Anett, Испания,1во зайче  stork-boy

Маграт Чеснова,37,  Кюстендил, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване!
pasta_mariana

Ligla,29, 1во грахче  stork-girl

Me and baby,Чехия, 1ви мушмурок
Lus,30, София, 1вo таралежче

Ивон,22, София, 1ва буболечица  stork-girl

Meggyv,32, София, 1во фъстъче
Vesi_Penkova,Банско, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Delana,22, София
Dalia-Frina,32, 1во сладкишче
Fancity,23,София, 1-во бонбонче
ko10c, 1-во таралежче


Rally,30, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Зайче Мече, София, 1-во биберонче

MDimitrova, Габрово, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-boy

Преслава,27, София, 1ва калинка
Мamma mia,27 , Варна, 1ва шушулка
Tanya p, Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
dessi 02, 27, Добрич, 1-во сладурче

mishonka95,32,лат.Америка/Добрич,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-girl
Nigella 26, София, 1во слънчице stork-boy

Мischela
Илонита,29, Шумен, Мама на Едно Съкровище и Второ в очакване
Neve, 32, Созопол, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване
Elinor78, 28, 1во патенце
Mariavilka, Бургас, 1во писанче
s vetla,28, Мама на Едно Съкровище и Второ в очакване
enax-ta,28, София, 1-ви биберон 

Alyona, 25, Варна, 1вой пузик    stork-boy

Ndin4eva,34, София, Мама на Едно Съкровище и Второ в очакване
Каталина,26, Бургас, 1во цветенце
Scarlett, Варна
Mira12345, София

Jazznia,30, Ст.Загора, 1ва пчеличка stork-boy

Irenn, 25, 1ва звездичка
mimoza°, София


Мecheto,Кипър,  ДВЕ Грахчета в Една Шушулка
Mira_V,27, Пловдив, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-boy

misholina,32, Лондон/Пловдив,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Valen tina, Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-boy
Мimi_mimi, Бургас, 1во вързопче  stork-boy
Manira, 1во сладкишче   stork-boy

Joly24,26, 1ви беборанчо
Tsveti T, 26, София, 1во бонбонче
Pettia,28 , Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Last name,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Nadezhda, 26, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Gabi,35, София, 1во кутренце


Rilby,28, 1ва мишчица
MAMA.BG,29,София, 1-во бебешорче


Viodidi,29, 1во бобче
Madnez,25, 1во пеленаче в очакване
Mirama,Плевен, 1ви бебок

didkata1811,Дубай- ОАЕ,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-boy

славка,23,1-во бебешорче
dessinkata,Пловдив, 1-во съкровище

ushco,31,София, 1-во таралежче stork-girl

Zoroto, София, 1во кремче

Venera, Варна, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Saki,1во мамино подаръче
IovanaHD,29, Банско/Благоевград, 1во мишленце


Borinka,Чирпан
МysteryVT,1ва луничка

tanini,София, мама на едно съкровище и на още ДВЕ в очакване stork-girl
 
Lerka,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-girl

Svetlina,28, Стара Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
МГД,София, 1ви бебчо
ifoteva,31,Варна,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Mimeto_iv,24, Варна, първо съкровище
Mira SB,Слънчев Бряг, първа звездичка


Su Arzu,29, Търговище
polly12345,24 1-во зайче   stork-boy

Rori
Magdalena6807,Bruxelle


Mi6le,27, София-Бургас, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване  stork-boy
Marsuj, 20, София, 1во скорпионче

Dari.iv, 24, Пловдив, 1во късметче
Svetla19,27, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
viarkata,22,София / Русе, 1во биберонче
dobra,29, София / Русе, 1во бебешорче
mamaan,25,Пловдив,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Nelkin,35, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване

Jutoo, 29, София
Koki, 22, Първо светулче


Galini, 35, Русе, 1ви най-прекрасен ДВОЕН подарък
Galentinass,25, Варна, 1во очаквано слънчице
bushoncho, 1во съкровище
SUSONCHO,Пловдив, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване 




Нашето албумче!
Потребител:bebeoktomvri
Парола:sladkimami




Предишните ни темички:
Слънчо пролетен изгрява, а бебчо ОКТОМВРИйски сърчицето на мама сгрява
ОКТОМВРИ месец е далече, коремчетата нарастват вече
Октомврийчето прилича на мъничко човече,а почти на всяка мама не и е лошо вече
Октомврийското ни бъдещо детенце маха вече с(ъс) ръчици и краченца
Октомври е още далече, но сърчице тупка в коремчето на мама вече!
Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!
Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! Simple Smile


Заглавия на следващи темички:
"Сред полята алени божури главички са подали, а в коремчето на мама бебо ОКТОМВРИЙСКИ знаци дава" - Маграт чеснова


Интересни сайтове за развитието на бебо:
http://health.discovery.com/beyond/?playerId=219475126&categ … ineupId=769305244
http://www.worldnn.com/bp/mama/index.html
http://pregnancy.about.com/od/fetus/a/uswbw.htm
http://www.mama.bg/Document-Action=show&DocID=2131415396.htm
http://www.ivanbelchev.com/myembryo/bg/embryo.htm
http://www.layyous.com/ultasound/ultrasound_video.htm

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 14:30 от meggyv

# 1
  • Мнения: 276
Хайде добре дошли в поредната ни нова темичка!Браво meggyv пак си се справила чудесно!   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 593
Да се запиша и аз - лелее, отивам да пиша в старата темичка (без да виждам новата) и ужас, не мога. Уплаших се, че са ни заключили, пък си нямаме нова, нооо... МегиВ, е на пост!!!  smile3521

MEGGYV, MANY THANKS, AGAIN !  newsm51
Да зачекна и аз темата с драскането на колите, онзи ден се бутах в един трафик и мноо убаво си одрах бъмпъра в един автобус. Голяма съм смотла значи  doh Бих обвинила бременността, но не ми се случва за пръв път - все с осуркани коли ходя, даже ми омръзна да ги оправям вече... Казах ли ви навремето като се учих да карам как бърках газта със спирачката (слава богу съединител няма, че да ме обърква допълнително), та от едно такова бъркане така се нацепих, че е трудно да ми обясня какво оправяне на наша и чужда кола падна. А аз и книжка нямах тогава.  tooth

Инак аз съм пак на път - сега ви пиша от летището в Далас, чакам една колежка да дойде и убивам време. Бременелския ми мозък пак се прояви, първо обърках терминалите на който трябваше да се чекирам (а пътувам сигурно за 20ти път до тази дестинация), на галоп тръгнахме до верния терминал, ама малко нещо напуснах летището (т'ва 10 мин преди да затворят чек-ина) и запраших по магистралата (а тва летище няма да е пресилено да кажа че съм била над 30 пъти само миналата година, как се обърках недоумявам), правих там каскади разни да се обръщам по срещупосочното движение, голям зор дорде стигна обратно, добре че ме чекираха, макар и закъсняла..., но искам да кажа, че щях да почина от стрес. И сега, мноо убаво, се срещаме с мойта колежка, само дет' аз и нямам телефона, и не се сетих да и кажа, че този дето тя го има е моя предишен номер. Акъл море, глава шамандура!

Мдам, айде, лека ви почивка, аз утре пак на бач, сега само поработвам.

Ааа, все не ми остава време да споделя, че моя бебок, както го обвинявах в мързел преди, сега искам да кажа че ежедневно съм подложена на ритници и то сериозни. Направо не знам какво да чакам например 30та седмица. Но съм много щастлива де. Айде ритниче от него за вас, а от мен цунки.   bouquet

# 3
  • Мнения: 27
Привет слънчеви, мами....
Поздравления meggyv, прекрасна си - "ентосиаст - първи ранг си ти". Само едно уточнение от мен. Не съм от гр.София, а от града на липите. И за голямо наше щастие на десетина-петнадесет минутки път пеша си имаме прекрасен парк "Аязмото", в който аз тези дни прекарвам цялото си време. И така днес, ако иска някой да ме намери може да ме намери там на "горната земя". Та нали още един ден почивка ни остава и отново на работа.... ooooh!

Неки ви е слънчево, цветно и нежноооооо.....  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 09:55 от jazznia

# 4
  • Мнения: 1 305
Ето ни и нас с мишко  newsm44
Гледам сте писали писали та чак нова тема сте започнали  Shocked
 Ние да ви се похваля си купихме 1 дънки 7/8 и един панталон дълъг но е по тънък за по топло време  и едно като потниче, ама в наш стил разкроено в беличко. Та така имаме си нови дрешки с бебока и вече ние по добре, че ми писна само с анцузите да ходя. В единия магазин си харесах едно като риска много сладко пак за бременни ама като видях цената 32 лв  #Shocked и полудях аз трябва да си купя поне още 5-6 риски и блузки и ако  всички са по 32 лв ще фалира нашия татко.
Честито на всички мами които вече знаят какъв ще е пола на бебоците.
Моя мишко всяка сутрин взе да си прави гимнастика в корема ми, то е едно скачане подскачане само ми е чудно след още 1-2 месеца къде ще скача така. Сега си скача сутрин по 10-20 мин като пинг понче   girluu
Това е засега ви оставям тази седмица няма да ходя на работа и ще ви наблюдавам по изкъсо
meggyv браво мила добре, че ти си май най сериозната от нас темичката пак е много хубавка  newsm51

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
 jazznia оправих те, ама може и да бъркам, та ако не си от Ст.Загора, по-добре кажи , ама не ми се смей  Embarassed

Темичката пак я пуснах по бързата процедура, ама чакахме гости и нямах време да я променям много много.  Embarassed  Embarassed

Честити ти ритници silverarrow
Вие поне драскате колите в автобуси и огради, а аз местих една кофа - напред - назад цели три пъти - още ме бъзикат. Бях издрала предна и задна врата и калник и броня  ooooh!  ooooh!

Irenn честити ритничета и на теб  Hug.
Всичко е адски скъпо за нас тумбалани, тъпи търговци, ако не надуваха толкова цените щяхме три пъти повече да купуваме, ама панталон 80 лв и блуза 35 ми се вижда много и то само защото осъзнавам какви разходи ни чакат след октомври месец  ooooh!

Мойто фъстъче още не се обадило като хората, само преди седмица усетих леки вибрации, но от тогава НИЩО   Tired

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Честита ни нова тема Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 919
 Hug Здравейте вече съм госпожа хахах като някаква лелка звучи след малко качвам снимки да оплакнете око ....всичко мина ок...особено като нахлузих белите маратонки всички много ми се радваха..като булката беглец бях...после ще разправям повече сега да ви кача снимките.

# 8
  • Мнения: 1 919
 Blush аиде отиваите в нашето албумче сложих ги там за да не ви изтормозвам с разни пароли.

# 9
  • Мнения: 1 572
Всичко е адски скъпо за нас тумбалани, тъпи търговци, ако не надуваха толкова цените щяхме три пъти повече да купуваме, ама панталон 80 лв и блуза 35 ми се вижда много и то само защото осъзнавам какви разходи ни чакат след октомври месец  ooooh!

Здравейте мами!
Meggyv както винаги си чудесна! Браво за новата тема   bouquet
Относно дрехите за бременни съм крайно възмутена  Crossing Arms Не стига, че моделите са ужасно грозни, платовете груби и изкуствени като за пердета, ама и СКЪПИ на всичко отгоре  #2gunfire
Моята половинка ме заведе на Произведено в БГ в НДК-то специално заради щанда за бременни на първия етаж. Беше егати кошмара! Всичко от едни платове дето ще плуваш в пот и "аромати" 5 мин след като си го облякла.  #Crazy  И продавачката взе да ми се върти, да ме зяпа в ръцете и да се пробва да ми препоръчва "завесите си"! Направо едвам се въздържах да и кажа, че бих ходила по скоро по пижама отколкото да навлека от нейната стока. Ходих и в Премаман - и там същото положение. Само една червена блузка /пролетно-есенна/ си харесах, а тя се оказа 90лв.  ooooh!
Аз вече се убедих да си купувам обикновени помучни тениски, но просто по-голям номер. Такива ги има по нормалните магазини и дори с раздута цена не стигат повече от 15-17 лв.  
За тези от вас които са по стройни ще ви препоръчам една хитрина. Моя позната си купи от онези много широки китайски шалове /копринени или ленени/ и с ресни долу. Те се водят декоративни за намятане в/у раменете и има страхотно разнообразие от цветове. Даде го на шивачка. Тя го сгъна на две по дължината, отряза деколте, а от двете страни го заши.  Получи се уникална рокля, която бие и най-скъпите по бутиците. Ресните останаха непипнати за декорация от долната страна на роклята. Финансов равносметка - шал -16лв, шев - 3лв.
Аз имам дебели глезени и прасци и не нося поли и рокли, инъче веднага бих си ушила. Но пък мисля да си спретна подобен блузон с място за шкембенцето.

# 10
  • Мнения: 9
Честито на новата булка!!!   bouquet
galentinass, браво, много хубава булка си! Желая ви да сте много, много щастливи!

# 11
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
4естито на младоженката дълъг и Щастлив семеен живот
да ви се похваля от една седмица усеЩам бебо и не спира да ме гъдели4ка, ритни4ета оЩе няма но гъдели4кането е постоянно, а и ритни4ета може би няма заЩото сме много малки (вървим с около две седмици назад  newsm78), дано да е заЩото аз съм по дребни4ка и съм се родила само 2кг  Praynig
относно мърдането поне е много активно бебешор4е и го усеЩам ту в ляво ту в дясно много високо около пъпа и над него
оЩе незнам пола, на преглед съм 4ак на 24май и нямам търпение ве4е
относно дрехите за бременни тука има невероятни модели и страхотни материи, т.е. в крак с модата но много удобни, цените са съЩите като на нормалните дрехи
за живееЩите във варна, майка ми ми изпрати много красиви дрехи от магазините до окръжна болница и някъкъв по центъра за цени не мога да ви кажа но са много свежи и приятни, само дето моделите са си то4но модел за бременна искам да кажа не са неЩо супер модерно, но пък са много сладки

# 12
  • Мнения: 22 343
Здравейте и от мен, аз малко се бях позагубила, но сега отново съм на линия.))))
Все още не съм ходила да видя какви дрехи за бременни се предлагат, в нашият град ще отварят нов, модерен магазин за бременни и се надявам да има хубави неща.)))

# 13
  • София
  • Мнения: 1 524
ЧЕСТИТО ГОСПОЖО !!!!!!!!!!!

 

ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ БЕЗМЕРНО ЩАСТИЕ  Hug

отивам да гледам снимкииииииии - леле как обичам!!!!!!

леле страхотна булка - красива, нежна и от далече се вижда щастието в очите ви бравоооооо  Hug

# 14
  • Мнения: 1 919
  bouquet  Благодаря на всички за пожеланията!
                                             от ГОСПОЖАТА Blush

Общи условия

Активация на акаунт