гледахте ли Тази сутрин по БТВ?

  • 1 851
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
http://www.bnap.org/srawnitelni-testowe/ това го открих след като гледах Тази сутрин по БТВ и така и не казаха кои са трите вида качествено кисело мляко, дано съм полезна Peace

# 1
  • Мнения: 3 647
http://www.bnap.org/srawnitelni-testowe/ това го открих след като гледах Тази сутрин по БТВ и така и не казаха кои са трите вида качествено кисело мляко, дано съм полезна Peace
ами то в статията си пише
в "герма" има най- много живи  бактерии
  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 095
да понеже там не казаха кои са тези видове и се разрових да търся и открих в тези статии много интересни неща, затова реших че може и на вас да са полезни Peace

# 3
  • Мнения: 4 916
При нас няма нито Герма, нито Топ милк. Много рядко съм виждала и "На дядо"  Close кофти работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
Топ милк си купих веднъж и повече няма да повторя,все едно, че си бях купила айрян. NaughtyВ момента съм много доволна от Дея и Роса,гъсти и с вкус на кисело мляко. Peace

# 5
"На Дядо" не прилича хич на мляко, въобще не съм доволна. У дома купуваме само Роса.

# 6
  • Мнения: 5 622
Роса купуваме и ние, и киселото мляко на Пикадили- МИстър Пикс май се казваше  newsm78


Но това сякаш не е тема за Красива мама  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 207
Ние в къщи сме доволни от това на Елена с зелената капачка

# 8
  • Мнения: 9 095
ами модераторите да я преместят, незнам за къде е но понеже има всякакви изследвания и затова ги пуснах тук, до млеката ние намерихме в Пикадили Герма и много ни хареса newsm78

# 9
  • Мнения: 5 622
 Ще го потърся това Герма, но лично аз за пръв път чувам за такова мляко  Thinking

# 10
  • Мнения: 9 095
аз го чух от магазинерката тука в магазинчето на блока и не ми вдъхна доверие, че тя каза че Пикадили зареждали много от него, но да ви кажа Данон наистина е много хубаво и гъсто мляко, за сметка на кое само че? с На Баба се опитахме да квасим да си правим домашно, така го изхвърлихме...

# 11
  • Мнения: 6 958
Ние в къщи сме доволни от това на Елена с зелената капачка

То е най доброто и според мен  Peace

# 12
  • Мнения: 4 916
... с На Баба се опитахме да квасим да си правим домашно, така го изхвърлихме...

Все едно сте заквасвали с Данон, няма разлика, производителят е един Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 397
млеката герма,бор-чвор,родопея,дядо,и тн са на една фирма-герма95

# 14
  • София
  • Мнения: 397
"На Дядо" не прилича хич на мляко, въобще не съм доволна. У дома купуваме само Роса.
на дядо излезе като отговор на бабата на данон и е негов аналог вкл и % са еднакви-2.9 и4.5  росата е добра ,но доста нетрайна-издува капачката още преди да е изтекъл срока на годност.

Общи условия

Активация на акаунт