Къде по-точно се намира в.с. "Русалка"?

  • 4 046
  • 14
  •   1
Отговори
Някой ходил ли е знае ли точно къде се намира ,преди Балчик ли е или е почти на границата? Дайте някакви отзиви за хотелите там и цените.
Мерси

# 1
  • Мнения: 11 747
Не е преди Балчик!След Балчик,след Каварна,някъде между Калиакра и Камен бряг!
То "хотели" там няма има само едно ваканционно селище,което си е все едно един хотел!Района е много красив с красиви брегове и заливи,скали и плажове!Наоколо обаче е пустош в близост няма дори село,камо ли град,та това си го имайте предвид!

# 2
  • Мнения: 289
Намира се след село Българево, мисля че само Шабла остава на север newsm78
Хотели няма, както ти е казала pina, селището се състои от отделни бунгала - можеш да ги видиш на страницата на Русалка.
Доколкото зная цената за юни е 40 лева на човек на ден, пълен пансион, за юли и август обаче не зная колко повече ще бъде.

# 3
  • Мнения: 11 747
Не,след Русалка на север остават - Камен бряг,Тюленово,Крапец,Шабла и Дуранкулак!Тогава е границата.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 503
 Но пък почивката там си струва. Плажа е невероятен, на заливчета. Самия комплекс е строен преди години от французи  и известно време се ползваше от тях.   В самия комплекс всичко е организирано Ходихме до там миналата години,иначе наши приятеле  по точно всичките ни приятеле се организраха там на почивка и изкараха превзходно.  Всмисъл наистина да си починеш но ако търсиш щумотевица златни, дружба- заповядай, мисля че и Кранево тази година ще бъде добро предложение.  Албена мисля че изцяло е ангажирана от румънци.

# 5
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
А може ли само да се отиде там на плаж примерно. Тоест за един ден без преспиване или не се пускат хора? Само за такива, които са настанени в комплекса ли е ?

# 6
  • Мнения: 11 747
дръндрън,в комплекса няма да те пуснат на плаж,но отсрани има такъв хубав плаж,там може да идеш на плаж,ходила съм не веднъж!Може да се разгледа района,наистина е много красив!

# 7
  • Мнения: 289
А може ли само да се отиде там на плаж примерно. Тоест за един ден без преспиване или не се пускат хора? Само за такива, които са настанени в комплекса ли е ?

В комплекса може да се влиза, но се заплаща такса - когато аз бях преди няколко години, беше 20 лв. на човек. Така можеш да стоиш целия ден, включително и да ползваш храните и напитките, които се предлагат в съответното време, по което си отишъл. Безплатно обаче не може да се ходи само на плаж, защото няма кой да следи дали наистина си само на плажа, и дали няма да хапнеш нещо на аванта Wink Докато аз почивах там, не видях някой да плати тази цена, за да стои един ден...

# 8
  • Мнения: 2 609


В комплекса може да се влиза, но се заплаща такса - когато аз бях преди няколко години, беше 20 лв. на човек. Така можеш да стоиш целия ден, включително и да ползваш храните и напитките, които се предлагат в съответното време, по което си отишъл. Безплатно обаче не може да се ходи само на плаж, защото няма кой да следи дали наистина си само на плажа, и дали няма да хапнеш нещо на аванта Wink Докато аз почивах там, не видях някой да плати тази цена, за да стои един ден...



Ммм даа, така е и ние ходихме за 1 ден, преди 3-4 години. 20 лв. беше на човек тогава, ядохме само сладоледи и кола, друга храна нямаше. newsm78 Naughty Плажа е красив наистина, но пясъка е много оскъден. Crossing Arms Друг е въпроса, че всички шезлонги за заети от летуващите там, дори и в момента да не са на плажа си оставят хавлиите и иди ги търси.... ooooh!

# 9
  • Мнения: 289
А, значи все пак имало някой, който е влизал за един ден, Кари  Grinning
Тези желаещи за плаж, които аз срещах, обикновено се отказваха в момента, в който чуеха цената.. Аз лично бях на почивка, но разбрах, че могат и да обядват/вечерят примерно за тази цена, която плащат - в зависимост от това по кое време влизат, и какво се предлага в момента. Но може да не съм разбрала точно  newsm78  20 лева са си висока цена за няколко безалкохолни и сладолед определено...
Иначе, места и за настанените не достигаха, че какво остава за "преминаващи" за един ден  Wink
На мен ми беше за първи и последен път гостуването там...

# 10
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
дръндрън,в комплекса няма да те пуснат на плаж,но отсрани има такъв хубав плаж,там може да идеш на плаж,ходила съм не веднъж!Може да се разгледа района,наистина е много красив!

А как се стига до него?

В комплекса може да се влиза, но се заплаща такса - когато аз бях преди няколко години, беше 20 лв. на човек.

Ако си струва да, но ако наистина е само за 1 сладолед.... Иначе ако има и обяд звучи добре. Така или иначе трябва да се пробва за да се разбере Simple Smile

# 11
  • Мнения: 11 747
Цитат
А как се стига до него?

Има табели по пътя!

# 12
  • Мнения: 728
" Русалка" се намира след Балчик,Каварна и Българево.
В момената не се плаща вход!
Няма хотели,а вилички(бунгала)!Тихо и спокойно е ,понеже е затворен комплекс!
Има много развлечения-плаж,басейн,джакузи,фитнес,тенис,стрелба с лък,яхт клуб,конна езда,сауни,закрита площадка с пързалки и люлки за деца,детски арт клуб и др. забвления.
В комплека незнам точно пускат ли за плаж,но в лявата страна има друг плаж,и там се ходи без проблем.
Общо взето чужденците харесват основно,че е тихо!
Но ние бяхме през ден там,понеже мъжо беше снабдител и ми е омръзнало!
Но доста неща ремонтираха и сега е по-красиво от миналата година!
Ето и сайта: www.russalka-holidays.com

# 13
  • Мнения: 289
В момената не се плаща вход!

...
В комплека незнам точно пускат ли за плаж,но в лявата страна има друг плаж,и там се ходи без проблем.

А за какво не се плаща вход всъщност  newsm78

# 14
  • Мнения: 728
По принцип входа е лятото,за да влезеш в комплекса,да консумираш храна и напитки,да се разходиш,да отидеш на плаж...
Мисля,че развлеченията се плащат отделно,но не съм сигурна! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт