Стриите?

  • 556
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 713
Искам да ви питам дали има нкакъв крем,лосион или нещо подобно с което мога да се мажа? newsm78 Имам пресни съвсем малки лилави линийки само на едната гърда за сега които съм на 100% сигурна,че са стрии Confused Мога ли по някакъв начин да спря развитието им сега в началото?Мажа се сутрин и вечер с няколко неща! Имам на МУСТЕЛА на ЧИКО отделно от 2 дни мажа и с Кокона Майка и олиото на Jonson и ефект нулев щом излезнаха Rolling Eyes Confused   

# 1
  • Мнения: 707
Май няма ниЩо да ти помогне Щом се мажеШ, а пак ги получаваШ. Има някои никаква коzметика не полzват и една стия не иzлиzа. Явно си е до тип кожа.
Аz специално поzвах това масло и съм доволна, но аz и не качих много (8 кг.).

# 2
  • Мнения: 1 426
Трудна работа... Зависи си от човека... Аз качих 20, а после свалих 25 - и нищо. А приятелката ми качи 6-7 - и й излязоха едни такива тъмночервено-лилави чертички на ръцете откъм подмишниците. С какво ли не ги маза, накрая престана. В последствие много избледняха, но все пак си личат. Тя се притеснява, щото си ги знае, ама всъщност никой не й се завира под мишниците, че да каже "Ау, какви са ти тия чертички там?!"
Та мисълта ми е, не се пък чак толкоз притеснявай.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 713
Е да няма да ходя по цици навън но пак си е гадно  Rolling Eyes Confused Дано поне само ам си остане Praynig че ако тръгнат и на други места ужас! Shocked Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 176
Аз също ще чакам идеи. След първото раждане се сдобих със стрии само на гърдите(качих близо 30 килограма), а след второто имам и по корема и по целите крака, а качих само 18 килца. Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 5 713
Явно си е до кожа и най-лошото е че не можем да си  помогнем с нищо Confused Аз за сега имам само на едната гърда,дано така да си остане   Praynigи съм качила +10  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт