момичета, моля ви да ме подкрепите!

  • 587
  • 10
  •   1
Отговори
Надявам се да не сметнете за нахлано  Blush, това,че пускам темата си тук. Моля ви,който има 2 мин свободни да ме подкрепи в играта на вивтаел в този сайт http://image.vivatel.bg/ , моята снимка е в галерия "Природата навън и у дома"   на страница 5 ,снимката се казва Рози и на неня има 6 рози. Предварително ви благодаря за подкрепата  Hug  Heart Eyes kiss

# 1
  • Мнения: 27 524
Не знам дали е нахално, но не е етично.
Отваря се сайт на вивател и трябва тепърва да се регистрирам ли? Исках поне да видя снимката ти...

# 2
ами за съжаление така са  направили,че трябва да се регистрирате ,за да рагледате снимките Sad

# 3
  • Мнения: 91
Не знам дали е нахално, но не е етично.
Peace
Не мисля, че по този начин трябва да се избира най-добрата снимка.
Как би се почувствала друга участничка в конкурса, ако в момента чете този ти апел?
+ темата изобщо не е за този подфорум.

# 4
ok вижте снимката,на който му харесва да галасува за нея

# 5
  • Мнения: 6 417
Ти роднини и приятели нямаш ли си?  Crossing Arms

# 6
Що за отношение,просто помолих ,на които не му се занимава... Вместо да ми отговаряте злобно и да ме критикувате можехте поне да погледнете снимката щеше да ви потнеме по -малко време

# 7
  • Мнения: 226
Просто наистина това което правиш е неетично, а и не е тук мястото  Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Става въпрос, че никога не си писала в този форум, не те познаваме, регистрираш се само за да молиш за гласове. Така не е честно нито за нас, нито за всички участници. Замисли се и ще видиш, че е така. Гласуването по пристрастие е нормално, но за познати, приятели, роднини, както е казала Шушон. Иначе - не е редно. Не се сърди  Simple Smile

# 9
# 10
  • Мнения: 27 524


Ето снимката, ако някой иска да я види. Красива е, ще гласувам, за да видиш, че не сме толкова лоши  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт