Сериалът Drive

  • 467
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 818
http://www.imdb.com/title/tt0770521/
Изгледахме днес първа серия, но няма време за останалите. Изглежда обаче обещаващ!!  Peace Ще се хареса на мъжката част заради колите и скоростта.
Очаквам да се включат в темата и други, които са го гледали, гледат или ще гледат! Wink

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 00:01 от Sisssi

# 1
  • Мнения: 11 818
Гледахме още 2 серии!
Препоръчвам!  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Потвърждавам, страхотен е, след Призън Брейка и Лоста, друг не ме е увличал толкова  newsm10
Има 4 серии до момента, замислен е за 13.
За съжаление е спрян, заснети са още две серии, но не се знае дали изобщо ще бъдат излъчени  Sad


"Drive" cancelled!
Okay, hardly a big shock, but still disappointing news: both Michael Ausiello (TV Guide) and Kristin Veitch (E! Online) are reporting that FOX has cancelled Drive. The Futon Critic has also released FOX's press release concerning it's May Sweeps schedule, and Drive - which was scheduled to air two episodes during the final sweeps of the season - has been pulled, replaced by repeats of House.

No word yet on whether or not episodes 5 or 6 will see the light of day - Ausiello is reporting there's a chance they'll show up on Friday during May, but I wouldn't hold your breath. Production will also not continue on the series, which means that unlike previous shortlived Minear offerings, there'll only be 6 EPISODES of the entire series! A "highly-placed source", according to Kristin at E!, says a DVD is hella unlikely.

# 3
  • Мнения: 11 818
Amidala, изненада ме неприятно с тази новина!  Sad Тъкмо си зарадвах, че започнахме да следим нов качествен сериал! Ще се разтърся и аз за повече информация!
И ще се радвам да обсъждаме заедно!  Hug На теб кой ти е любимият герой или двойка? Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Харесва ми Nathan Fillion още от Firefly  Heart Eyes
Сериалчето също е спряно, но поне е излъчен целия първи сезон 14 серии + голям филм за финал.
Ако не си го гледала и ако обичаш такива филми разбира се, препоръчвам ти го  Peace
Firefly е фантастика тип уестърн в космоса, звучи странно, но е забавно Grinning
 

Общи условия

Активация на акаунт