Започна да се буди отново през нощта???

  • 819
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте!
Моето момченце е на 3 месеца- кърмя го. Сам започна да си спи нощем по 6-8 часа. Последно дори беше от хранене м/у 21-22ч. да се буди м/у 6-7ч. сутринта чак. От няколко дни обаче се буди в 5-5.30ч., а от 2 дни вече иска да яде в 3-3.30ч. през нощта. За мен е странно, моля ако има някоя мама, която е минала през това нека да сподели. Просто искам да знам какво да очаквам. Знам, че ще се нормализира и че още е малък, но...така изведнъж започна пак да иска да суче през нощта... Rolling Eyes
Благодаря на всички, които ще отговорят  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 146
Не се притеснявай, децата са на периоди. Ще се буди ще си спи има време докато наистина започне да спи цяла нощ без да се буди, поне при нас беше така. То са колики, то са зъби то са изживявания от деня. Ти сама реши дали да му даваш да яде или да му даваш водичка. Моят съвет е да му даваш да папка, и то ще е доволно и ти ще се оправиш по-бързо с него и отново ще заспите.   bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 974
Права е Амелия, освен това имат пикове в растежа и тогава хапват повече или по-често.
Не се притеснявай, има да ставаш още 2-3 години нощем Wink

# 3
  • Мнения: 6 164
Не се притеснявай, има да ставаш още 2-3 години нощем Wink

Камък ми падна от сърцето! Shocked

# 4
  • Мнения: X
Ха- Ха, Мисти, развесели ме...
Благодаря ви за отговорите. Може би ще се настройвам, че до няколко годинки, нищо  не трябва да ме зиненадва, а и да не се радвам предварително.

# 5
  • Мнения: 270
Може би е период,но все пак бебо ще ти покаже,как ще е занапред.

# 6
  • Мнения: 6 461
Не се притеснявай, има да ставаш още 2-3 години нощем Wink

Камък ми падна от сърцето! Shocked

Охо...и аз буденето първо го отдавах на колики,после на зъбки,после на топлото време ..и така мина след това зимата Mr. Green
До като една майка тук от форума не ни успокои ,че поне трябва детето да стане на 2 годинки за да спи спокойно цяла вечер Shocked

Та аз чакам лятото Crazy.
Пламен от време на време си спи както трябва ...но това е за няколко дни и после пак започва с бодърстването.

# 7
  • Мнения: 4 915
Вероятно е скок в растежа. Бебето започва да суче по-често, за да се стимулира повече лактацията и кърмата да задоволява порасналите му нужди. Така го е измислила Природата.  Wink

Към 5-6 месец очаквай будене заради зъбки, което ще продължи вероятно до края на втората годинка.  Laughing Поне с кърменето е лесно - действа и като болкоуспокояващо, и като приспивателно.   
Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 952
Расте .....гладен е , храни  го, много просто  Simple Smile   на 3 м. не е  странно да  яде нощно време ....., даже си късметлийка , че не се  буди по-често от 1 път ....И моите спят  добре и от рано започнаха по цяла нощ.Но 3м.  е  още бебешорска работа  Grinning  Храни го, мани чайчета и водичка , храната прави борбата Wink Peace.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 773
Йоана си спеше по цяла нощ /от 21-07 часа/ от 2 рия месец, но от 2 седмици насам се буди по 2-3 пъти нощем.Давам и вода, биберони, клатя кошарата и така до сутринта, а на мен така ми се спи.Незнам какво и стана. Не и давам да яде защото и без това си хапва повече.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 718
Поне е имало период, в който не се е будил!  Hug Аз за близо 9м само 2 пъти съм спала до 5ч без да се буди, иначе - през 1ч понякога Crazy

# 11
  • Мнения: 68
Вероятно е скок в растежа. Бебето започва да суче по-често, за да се стимулира повече лактацията и кърмата да задоволява порасналите му нужди. Така го е измислила Природата.  Wink

Към 5-6 месец очаквай будене заради зъбки, което ще продължи вероятно до края на втората годинка.  Laughing Поне с кърменето е лесно - действа и като болкоуспокояващо, и като приспивателно.   
Mr. Green
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт