Посетихте ли вече втория аутлет Зара в софия?

  • 8 809
  • 63
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Случайно днес бях в Скай сити и видях,че днес е било откриването

# 1
  • Мнения: 4 916
Доколкото помня има З-аутлет и в стария магазин за аутлет на Риластил, а също и в м-н Модена, близо до Попа.

# 2
  • Мнения: 5 228
Аз случайно минах днес и вече беше отворено. Не съм очарована в общи линии. Не ми се видя чак боклучарник, каквито бяха отзивите за първия магазин, но нищо особено. Цените са доста ниски. От повечето неща, които харесах, имаше само много малки номера.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
аз знам само този на бул.България и сега този

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
на мен повече ми хареса от първия определено.Имаше хубави потници по 9,90лв и блузки по 16лв.Аз това накупих.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Къде се намира? Да се затътря утре до там.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Иренка,в Скай сити (при завод Електроника) на първия етаж е в ляво

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз днес случайно минах,но да ви кажа повече няма да отида.Нямаше етикет сходен с тези в Гърция,имам чувство,че нямат нищо общо със Зара тези магазини.

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка,в Скай сити (при завод Електроника) на първия етаж е в ляво

Аз редовно ходя в Скай Сити, пъвият етаж кое е? Обувките Рено и Кенвело ли където са, тоест веднага като влезнеш? Или на етажа на Хиполенд? Ама той си е на втори етаж според мен. Та като влезнеш в ляво имаше нещо фотоапарати и камери и разни други магазини, ама ще се разходя и ще проверя.

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Я дай снимки в новите придобивки де, не се скътавай.  Mr. Green

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Иренка,Зара е до фотоапартите,като влезнеш-плътно в ляво

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Пълен боклучарник. Това, което дебелите гъркини са пробвали и късали и изпотявали, дето е скъсано, разпрано, петнисто ни го предлагат. Бих им казала как да го използват по предназначение и какво да си бършат с него.

И според мен това са некви българи, дето са се договорили да взимат на минимални цени парцалите и тука ни ги предлагат.

Да не говорим, че аутлет означава стари колекции, а не дефекти и скъсани дрехи.
Парцалите, които продават са не от миналата година, ами поне от 4-5 години назад.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пълен боклучарник. Това, което дебелите гъркини са пробвали и късали и изпотявали, дето е скъсано, разпрано, петнисто ни го предлагат. Бих им казала как да го използват по предназначение и какво да си бършат с него.

И според мен това са некви българи, дето са се договорили да взимат на минимални цени парцалите и тука ни ги предлагат.

Да не говорим, че аутлет означава стари колекции, а не дефекти и скъсани дрехи.
Парцалите, които продават са не от миналата година, ами поне от 4-5 години назад.
Това не е вярно.Нещата не са дефектни  и са доста актуални Naughty

# 13
  • Мнения: 2 005
Бях преди няколко дни в Пловдивския outlet на Zara и си излязох меко казано възмутена.На мен ми е обидно някой да ми предлага такива парцали с такава гръмка реклама за марка.   Crossing Arms  Имам чувството,че тези дрехи са поне трета употреба и са ги ритали до магазина,а не видях нещо под 29.99 лв. Явно ни вземат за големи будали  ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 7 768
Да, имаше и хубави моделчета, но нямаше малки размери.

Общи условия

Активация на акаунт