За Apple става въпрос.

  • 1 093
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 128
Преди две седмици си купих Macboock на Apple.По принцип с компютрите сым на съвсем любителско ниво,но откакто го имам любопитството ми ме кара да се интересувам от всичките тези програмки и новата операционна система.Дали има още такива скорошни апелки Mr. Green като мен с който да обменяме ценна информация...

# 1
  • Мнения: 6 992
Eeeeee! Да ти е честито, да не стъпва в сервиз! Hug
Веднъж съм виждала на живо такова чудо и очите ми останаха Heart Eyes За съжаление не ми е по джоба, та си карам с Тошибката и Експито Laughing
Дано се намери някой, с когото да обсъждате, ще ви чета с интерес Grinning

# 2
  • Мнения: 8 505
По принцип с компютрите сым на съвсем любителско ниво...

Операционната ти система е съвсем подходяща за случая-невероятно лесна и простичка Peace
Работила съм отдавна с Мак (разбира се,не мой),така че едва ли бих могла да съм от полза.
Честито и да си го ползваш с кеф!

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ако не беше Епъл, сигурно никога нямаше да се науча да работя на компютър.
Когато преди 14-15г. видях такова чудо, у нас беше лукс и екзотика, беше донесен от чужбина. Обаче операционната система беше на български, нямаше ДОС, нямаше нужда да уча куп команди наизуст, беше лесно като детска игра и се влюбих до уши  Heart Eyes
Тогава не беше по джоба на всеки да си има подобна машинка, затова къде на шега, къде наистина, почнах да си търся работа в предпечата, че да работя на Мак. В последните няколко години ме изпързаляха с един Уиндоус, с който не се обичаме особено, ама какво да се прави. A домашния ми любимец е iMac, с G3, ама вече доста старичък и затова нямам много опит с МакОС 10.
Като цяло при МакОС нещата са много интуитивни. Кефи ме това, че съм свободна да мисля за работата си, а не за разни чаркове и жици. Казват, че софтуера бил малко - малко е, ама е качествен, дето казал Ежко, Лиса може да има мнго хитрини, аз си имам тринки, ама са ми добринки. Хелпа е хубав и полезен, оттам може да научиш много полезни работи. Има и форум за мак-фенове
httP://apple-bg.com
Да ти е честито и с кеф да си ползваш хубавата машинка!

Общи условия

Активация на акаунт