ужасен стомашен вирус!!!

  • 2 805
  • 12
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Искам да ви се оплача - моя син беше 4 дни с повръщане и разтройство, които не се повлияха по никакъв начин - нито ентерол, нито бабини рецепти!
Накрая в петък ни приеха във  Втора градска и 24 часа малкия беше на системи, защото се беше обезводнил  Sad
Пазете дечицата!!!

# 1
  • Мнения: 19 272
а колко е голямо детенцеето ти и къде го е хванал този вирус.питам защото ние също сме с разтройство.само че първо мен ме беше хванало без да съм яла някакви разхлабващи храни и се опасявам че може да  съм имала някакъв вирус и да съм го предала на бебка

# 2
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
а колко е голямо детенцеето ти и къде го е хванал този вирус.питам защото ние също сме с разтройство.само че първо мен ме беше хванало без да съм яла някакви разхлабващи храни и се опасявам че може да  съм имала някакъв вирус и да съм го предала на бебка

Виктор е на 2 г. и 3 м., ходи на ясла, може би от там се е разболял!Твърдя че е вирус, защото му правиха пълна кръвна картина и още сумати изследвания и излезе вирусна инфекция!!!
Аз го хванах от малкия - снощи голямо драйфане падна, но сега съм ок!!!

# 3
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
И Ирина го изкара, но само с повръщане, за сега(да не ме чува  Twisted Evil). Една нощ и на другият ден до обяд се скъса от повръщане, горкото. На 2г и 5м е, ходи на ясла.  Wink

# 4
  • Мнения: 3 356
Ние бяхме така преди около месец  Sick.Ходи на ясла.
Ако пак го има този вирус,ще се гръмна,вярвайте ми.

# 5
  • Мнения: 47 898
мами, ние бяхме с такъв вирус 10 дни в инфекциозна, 8 от които на системи Cry
със сигурност е вирус, защото всички проби са отрицателни, но аз също го хванах след това
когато ни изписваха, болницата беше пълна, така че внимавайте-това е вирус , който сега се развихря Crazy
изабела, аз също ще се гръмна, ако отново преживея този виирус, все още се оправяме след него

# 6
  • Мнения: 455
мами, ние бяхме с такъв вирус 10 дни в инфекциозна, 8 от които на системи Cry
със сигурност е вирус, защото всички проби са отрицателни, но аз също го хванах след това
когато ни изписваха, болницата беше пълна, така че внимавайте-това е вирус , който сега се развихря Crazy
изабела, аз също ще се гръмна, ако отново преживея този виирус, все още се оправяме след него
Това все е едно са нашите преживелици  Tired Изкарахме 8 дена в непоносимите условия на Инфекциозна и все още се възстановявам физически и психически.Малката пипна вирус и "изтече" от разстройство,докато бяхме в болницата и аз се разболях.Мъжа ми от две свиждания също го пипна.Капакът в ситуацията беше лепването на вируса и на майка ми,която дойде за да ми помага докато бяхме заедно с малката на системи.Пълна лудница в най-абсурдните болнични условия  #2gunfire в които на визитация лекар си позволява да ми каже,че най-вероятно продължава растройството,защото сме пипнали нещо допълнително там  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Бъдете здрави всички и дано не ви стигат тези гадни вируси  Hug

# 7
  • Мнения: 5 539
 А температура или други симптоми имаше ли, освен повръщане и разстройство?

# 8
  • Мнения: 455
Три дена с температура през дена около 37.5,а вечер над 38.При преглед педито нищо не откри и на следващия ден започна разстройство,при пореден преглед педито предписа "на сляпо" АБ #2gunfire  раздразването на стомаха от него провокира повръщането.Понеже беше събота минахме през Пирогов и след като там нямаше дежурен педиатър,стигнахме до Инфекциозна Sick
При мен имаше еднократно повръщане и кратко растройство с повишена до около 38 Т,след вливане на системи се оправих за един ден,при майка ми беше по същия начин,а при мъжа ми,понеже го изкара в дом.условия беше около 3-4 дена неразположен.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
Малките дечица се обезводняват много бързо и е по добре да са в болнично заведение,на системи.Зърно боб,или малко препечено брашно,или нишесте с водичка помагат при разтройство.

# 10
  • Мнения: 47 898
pri нас почна с три дни повръщане, като на 3 ден вече беше неадекватен, обезводнен и не беше пишкал повече от 12 часа, изпрати ни джи пито директно в инфекциозна, там на 2 ден от приема вдигна 39, но само за 1 ден, после почна разстройството, което спря много трудно
аз бях зле само един ден, но се чувствах като парцал, не можех да си вдигна главата, макар че нямах температура...пих от хидратиращия разтвор там и се оправих, но наистина е мноооого гадно
условията в инфекциозна не са приятни, но определено нямахме друг избор, и се радвам че се оправихме
там го лекуваха само със вливания на системи, без АБ , което ми хареса

# 11
  • Мнения: 50
Майчета, и ние с дъщеря ми го изкарахме, а с нас и всички вкъщи. Първо Павла се разболя - температура (но не висока за щастие), повръщане и разтройство, но за два дена успя да го преодолее сама. За щастие не се обезводни и мина бързо. Моля се да се е оправила  Praynig. Обаче мен като ме тресна - три дена не бях на себе си. Температура, повръщане, разтройство - крайниците си не можех да мърдам. Стомахът ми се раздра! Такова чудо не ми се беше случвало и дано да не ми се случва. Имам и някакви налепи по гърлото. В момента пия антибиотик и вече съм добре. Добре, че детенце го преодоля по-леко. После се разболях бабите, племенника...абе ужас, порочен кръг се получи. Пазете се и дано да не ви случва  Praynig.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Миналата седмица го изкарах и аз / слава богу дъщеря ми я подмина/ Повръщането беше една вечер само, но разстройството ме побърка. Обузводних се, а спазмите в стомаха бяха едва търпими. Накрая се оправих с Дуспаталино от 200мг.

Общи условия

Активация на акаунт